Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas), Data: 2022-05-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21 2022-05-21  
 1  Vesta Juodonytė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Juodonytė      
 16       ->      
  [94] 16:15    V.Juodonytė    
 9  Atilė Vyblova      21:4  21:9 [15']    
[78] 15:05    A.Vyblova      
 8  Elija Sunkladaitė    17:21  21:7  21:14 [27']      
    [110] 17:05    V.Juodonytė  
 5  Danielė Grybytė        21:12  21:8 [17']  
[79] 15:05   D.Grybytė      
 12  Jasna Novikova      B/Ž      
  [95] 16:15    R.Vinciūnaitė    
 13         21:23  21:13  21:17 [31']    
 R.Vinciūnaitė      
 4  Rasuolė Vinciūnaitė    ->       1-a vieta
      [125] 18:20    R.Vidzėnaitė
 3  Ugnė Kaminskaitė          21:16  21:17 [22']
 U.Kaminskaitė      
 14       ->      
  [96] 16:15    R.Vidzėnaitė    
 11  Gerda Voiškaitė      21:13  21:17 [20']    
[80] 15:05    R.Vidzėnaitė      
 6  Rusnė Vidzėnaitė    21:8  21:12 [13']      
    [111] 17:05    R.Vidzėnaitė  
 7  Inesa Michailova        21:9  21:13 [14']  
[81] 15:05    I.Michailova      
 10  Miglė Gurklytė    17:21  21:9  21:8 [24']      
  [97] 16:15    I.Michailova    
 15         20:22  21:14  21:8 [28']    
 E.Vilimaitė      
 2  Elžbieta Vilimaitė    ->    R.Vinciūnaitė   3-a vieta
      [126] 18:20    R.Vinciūnaitė
       I.Michailova   21:17  21:11 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Vyblova    
    [112] 17:30    A.Vyblova  
     D.Grybytė   13:21  21:15  21:19 [25']   5-a vieta
      [127] 18:20    U.Kaminskaitė
     U.Kaminskaitė     21:8  24:22 [18']
    [113] 17:30    U.Kaminskaitė  
     E.Vilimaitė   21:13  21:11 [16']  
         
         
       D.Grybytė   7-a vieta
      [128] 18:20    D.Grybytė
       E.Vilimaitė   21:13  21:11 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Sunkladaitė    
   E.Sunkladaitė   ->    
    [98] 16:15   E.Sunkladaitė  
   J.Novikova       B/Ž  
   J.Novikova    
    ->     9-a vieta
      [114] 17:30    E.Sunkladaitė
        21:19  21:8 [14']
   G.Voiškaitė    
   G.Voiškaitė   ->    
    [99] 16:15    M.Gurklytė  
   M.Gurklytė     21:18  21:18 [19']  
   M.Gurklytė    
    ->    
         
       J.Novikova   11-a vieta
      [115] 17:30   G.Voiškaitė
       G.Voiškaitė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.