Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004, Data: 2004-11-27, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Karolis Bartoševičius 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Bartoševičius, A.Plavin      
 16       ->      
   K.Bartoševičius, A.Plavin    
 9   Ruslan Džazajev 
 Tomas Zinkevičius 
    15:4  15:0    
 M.Miliauskas, D.Obdula      
 8   Mindaugas Miliauskas 
 Daniel Obdula 
  21:8      
     K.Bartoševičius, A.Plavin  
 5   Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
      7:15  15:7  15:3  
 T.Šeženis, R.Šilinga      
 12       ->      
   V.Grigorjevas, M.Pranauskas    
 13         15:11  15:8    
 V.Grigorjevas, M.Pranauskas      
 4   Viktoras Grigorjevas 
 Mantas Pranauskas 
  ->       1-a vieta
       K.Bartoševičius, A.Plavin
 3   Julius Masaitis 
 Augustinas Narkis 
        15:13  15:13
 J.Masaitis, A.Narkis      
 14       ->      
   J.Masaitis, A.Narkis    
 11         15:3  15:8    
 A.Melnik, G.Pancyrev      
 6   Aleksandr Melnik 
 Georgij Pancyrev 
  ->      
     V.Česnavičius, L.Litvinas  
 7   Vladislavas Bobrovas 
 Egidijus Šakalys 
      15:8  15:9  
 I.Geštautas, M.Juršėnas      
 10   Ignas Geštautas 
 Mindaugas Juršėnas 
  21:5      
   V.Česnavičius, L.Litvinas    
 15         15:7  15:2    
 V.Česnavičius, L.Litvinas      
 2   Vaidotas Česnavičius 
 Lukas Litvinas 
  ->    V.Grigorjevas, M.Pranauskas   3-a vieta
       J.Masaitis, A.Narkis
       J.Masaitis, A.Narkis   15:12  15:2
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Miliauskas, D.Obdula    
     T.Šeženis, R.Šilinga  
     T.Šeženis, R.Šilinga   15:1  15:2   5-a vieta
       I.Geštautas, M.Juršėnas
     A.Melnik, G.Pancyrev     14:17  15:10  15:11
     I.Geštautas, M.Juršėnas  
     I.Geštautas, M.Juršėnas   15:5  15:8  
         
         
       M.Miliauskas, D.Obdula   7-a vieta
       A.Melnik, G.Pancyrev
       A.Melnik, G.Pancyrev   15:9  15:2
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Džazajev, T.Zinkevičius    
   R.Džazajev, T.Zinkevičius   ->    
     R.Džazajev, T.Zinkevičius  
      ->  
     
    ->     9-a vieta
       V.Bobrovas, E.Šakalys
        15:5  15:7
     
    ->    
     V.Bobrovas, E.Šakalys  
   V.Bobrovas, E.Šakalys     ->  
   V.Bobrovas, E.Šakalys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.