Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui, Data: 2022-05-21, Vieta: Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
21
19
19
21
21
13
 51'
21
17
17
21
21
17
 52'
21
12
21
13
 41'
162/133
29
3
1
2 Irmantas Viliūnas 
 Greta Gečaitė 
19
21
21
19
13
21
 51'
21
14
21
15
 39'
21
16
21
15
 22'
137/121
16
2
2
3 Jonas Daugėla 
 Asta Rėčkuvienė 
17
21
21
17
17
21
 52'
14
21
15
21
 39'
21
14
22
20
 26'
127/135
-8
1
3
4 Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
12
21
13
21
 41'
16
21
15
21
 22'
14
21
20
22
 26'
90/127
-37
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gražvydas Petrauskas 
 Jurgita Ravinskienė 
21
12
20
22
17
21
 44'
21
9
21
15
 43'
100/79
21
1
2
2 Vilius Klimantavičius 
 Karolina Bagdonaitė 
12
21
22
20
21
17
 44'
21
19
21
17
 38'
97/94
3
2
1
3 Almantas Vizbara 
 Kristina Bagdonienė 
9
21
15
21
 43'
19
21
17
21
 38'
60/84
-24
0
3



2022-05-21  
   1-a vieta
 1    Robertas Giedraitis,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė  
[32] 12:50   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
 4    Vilius Klimantavičius,  Karolina Bagdonaitė   21:13  21:14 [17']
   



2022-05-21  
   3-a vieta
 2    Gražvydas Petrauskas,  Jurgita Ravinskienė  
[33] 13:15   I.Viliūnas, G.Gečaitė
 3    Irmantas Viliūnas,  Greta Gečaitė   21:19  19:21  21:15 [32']
   



2022-05-21  
   5-a vieta
 5    Jonas Daugėla,  Asta Rėčkuvienė  
[34] 13:15   A.Vizbara, K.Bagdonienė
 6    Almantas Vizbara,  Kristina Bagdonienė   21:17  21:13 [23']
   



 
   7-a vieta
 7    Paulius Rudokas,  Gintarė Rudokienė  
 P.Rudokas, G.Rudokienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.