Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 20 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-01-29, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Šarūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius        
 32  Povilas Bartušis    21:1        
   Š.Bilius      
 17  Edvardas Liubertas      15:4  15:1      
 L.Litvinas        
 16  Lukas Litvinas    21:3        
     Š.Bilius    
 9  Edvinas Jenkus        15:1  15:2    
 E.Jenkus        
 24  Vilimas Vaškius    21:11        
   E.Jenkus      
 25  Alvydas Jockus      10:15  15:12  15:11      
 K.Dauskurtas        
 8  Kazimieras Dauskurtas    21:1        
       Š.Bilius  
 5  Ramūnas Stapušaitis          15:2  13:15  17:14  
 R.Stapušaitis        
 28  Rapolas Serapinas    21:0        
   R.Stapušaitis      
 21  Daumantas Vitkauskas      15:4  15:0      
 J.Markūnas        
 12  Joris Markūnas    21:4        
     A.Mizgiris    
 13  Giedrius Miestauskas        17:14  15:10    
 G.Miestauskas        
 20  Vilius Vaivada    21:17        
   A.Mizgiris      
 29  Paulius Žvinklys      15:4  15:3      
 A.Mizgiris        
 4  Aurimas Mizgiris    21:2         1-a vieta
         Š.Bilius
 3  Dovydas Razas            15:2  15:4
 D.Razas        
 30  Julius Bužas    21:0        
   D.Razas      
 19  Saulius Šaltmeris      15:2  15:3      
 E.Slušnys        
 14  Edgaras Slušnys    21:2        
     D.Razas    
 11  Vaidotas Česnavičius        15:8  15:8    
 V.Česnavičius        
 22  Marius Ščelys    21:2        
   V.Vitkauskas      
 27  Vladislavas Bobrovas      15:1  15:3      
 V.Vitkauskas        
 6  Vaidotas Vitkauskas    21:2        
       A.Jankus  
 7  Aleksandr Kovaliov          15:9  15:4  
 A.Kovaliov        
 26  Tautvydas Liorančas    21:0        
   A.Kovaliov      
 23  Mantas Stasiulis      15:6  15:2      
 A.Plavin        
 10  Alan Plavin    21:1        
     A.Jankus    
 15  Andrius Girdžijauskas        15:4  15:9    
 A.Girdžijauskas        
 18  Ignas Geštautas    21:0      A.Mizgiris   3-a vieta
   A.Jankus    A.Mizgiris
 31  Edvinas Jakubauskas      15:1  15:2    D.Razas     B/Ž
 A.Jankus        
 2  Andrius Jankus    21:1     Dėl 5-8 vietos    
       E.Jenkus    
       R.Stapušaitis  
       R.Stapušaitis   ->   5-a vieta
         R.Stapušaitis
       V.Vitkauskas     15:8  15:1
       A.Kovaliov  
       A.Kovaliov     B/Ž  
           
           
         E.Jenkus   7-a vieta
         V.Vitkauskas
         V.Vitkauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Litvinas      
     K.Dauskurtas    
     K.Dauskurtas   21:11    
       G.Miestauskas  
     J.Markūnas     15:5  15:10  
     G.Miestauskas    
     G.Miestauskas   21:8     9-a vieta
         E.Slušnys
     E.Slušnys       21:19
     E.Slušnys    
     V.Česnavičius   21:12    
       E.Slušnys  
     A.Plavin     21:9  
     A.Girdžijauskas    
     A.Girdžijauskas   21:14    
           
         K.Dauskurtas   11-a vieta
         K.Dauskurtas
         A.Girdžijauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Litvinas    
       J.Markūnas  
       J.Markūnas   21:7   13-a vieta
         A.Plavin
       V.Česnavičius     21:17
       A.Plavin  
       A.Plavin   ->  
           
           
         L.Litvinas   15-a vieta
         L.Litvinas
    Dėl 17-32 vietos      V.Česnavičius     B/Ž
   P.Bartušis        
   E.Liubertas      
   E.Liubertas   21:1      
     E.Liubertas    
   V.Vaškius     21:14    
   A.Jockus      
   A.Jockus   21:18      
       V.Vaivada  
   R.Serapinas         B/Ž  
   D.Vitkauskas      
   D.Vitkauskas   21:4      
     V.Vaivada    
   V.Vaivada     21:19    
   V.Vaivada      
   P.Žvinklys   21:0       17-a vieta
       
   J.Bužas         ->
   S.Šaltmeris      
   S.Šaltmeris   21:2      
     S.Šaltmeris    
   M.Ščelys     21:7    
   M.Ščelys      
   V.Bobrovas   21:2      
       S.Šaltmeris  
   T.Liorančas       21:6  
   M.Stasiulis      
   M.Stasiulis   21:2      
     M.Stasiulis    
   I.Geštautas     21:8    
   I.Geštautas      
   E.Jakubauskas   21:14    E.Liubertas   19-a vieta
       
         M.Stasiulis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Jockus    
       A.Jockus  
       D.Vitkauskas   21:17   21-a vieta
       
       M.Ščelys     ->
       M.Ščelys  
       I.Geštautas   21:4  
           
           
         D.Vitkauskas   23-a vieta
       
         I.Geštautas   ->
      Dėl 25-32 vietos      
     P.Bartušis      
     V.Vaškius    
     V.Vaškius   21:4    
       
     R.Serapinas     ->  
     R.Serapinas    
     P.Žvinklys   21:20     25-a vieta
       
     J.Bužas       
     V.Bobrovas    
     V.Bobrovas   21:9    
       
     T.Liorančas     ->  
     E.Jakubauskas    
     E.Jakubauskas   21:7    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
       P.Bartušis    
       
       P.Žvinklys   ->   29-a vieta
       
       J.Bužas     
       
       T.Liorančas   ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-06-26 10:00 2021-06-26 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug E    VV  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Tauragės TVK badmintono taurė
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI (Vienetai vasaros dieną)
2021-06-19 10:00 2021-06-19 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas)
2021-06-19 11:00 2021-06-19 20:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian International
2021-06-10 13:00 2021-06-13 19:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug   Kv  VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 4 etapas)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2021-06-05 10:00 2021-06-05 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.