Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2006-09-08, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-09-09 2006-09-09 2006-09-10 2006-09-10  
 1   Pavel Florian 
 Stanislav Kohoutek 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Florian, S.Kohoutek      
 16       ->      
  [71] 18:00   P.Florian, S.Kohoutek    
 9   Anton Ivanov 
 Anton Sosedov 
    21:15  21:19 [12']    
[63] 17:00   A.Ivanov, A.Sosedov      
 8   Nejc Boljka 
 Deividas Butkus 
    B/Ž      
    [93] 09:00   P.Florian, S.Kohoutek  
 5   Lars Gunnar Abusdal 
 Steinar Klausen 
      21:17  22:20 [27']  
 L.Abusdal, S.Klausen      
 12       ->      
  [72] 18:00   S.Edvardsson, M.Jansson    
 13   Tomas Dovydaitis 
 Andrius Jankus 
      B/Ž    
[64] 17:00   S.Edvardsson, M.Jansson      
 4   Stefan Edvardsson 
 Marcus Jansson 
  21:8  21:11 [16']       1-a vieta
      [100] 11:45   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk
 3   Adam Cwalina 
 Wojciech Szkudlarczyk 
        26:24  21:9 [27']
[65] 17:00   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk      
 14   Kristof Horvath 
 Henrik Toth 
  21:17  21:19 [25']      
  [73] 18:00   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk    
 11         21:12  21:14 [17']    
 A.Mizgiris, D.Narvilas      
 6   Aurimas Mizgiris 
 Donatas Narvilas 
  ->      
    [94] 09:30   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk  
 7   Dmitry Kazakov 
 Sergey Shumilkin 
      21:15  21:17 [24']  
[66] 17:30   D.Kazakov, S.Shumilkin      
 10   Kasper Lehikoinen 
 Salim Sameon 
  21:18  20:22  21:14 [38']      
  [74] 18:30   D.Kazakov, S.Shumilkin    
 15         21:14  21:11 [18']    
 Š.Bilius, R.Stapušaitis      
 2   Šarūnas Bilius 
 Ramūnas Stapušaitis 
  ->    S.Edvardsson, M.Jansson   3-a vieta
     
       D.Kazakov, S.Shumilkin   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ivanov, A.Sosedov    
     
     L.Abusdal, S.Klausen   ->   5-a vieta
     
     A.Mizgiris, D.Narvilas     
     
     Š.Bilius, R.Stapušaitis   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   N.Boljka, D.Butkus   ->    
     
        
     
   T.Dovydaitis, A.Jankus   ->     9-a vieta
     
   K.Horvath, H.Toth       
     
    ->    
     
   K.Lehikoinen, S.Sameon       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-05-28 10:00 2020-05-31 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Trečias NEmeluoja
2020-05-30 10:00 2020-05-30 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.