Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienai – Birštonas 2016, Data: 2016-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18  
 1   Vilija Čekanauskienė ,   Neringa Brazauskienė   Dėl 1-4 vietų    
 V.Čekanauskienė, N.Brazauskienė    
 8       ->    
  [39] 13:00   V.Čekanauskienė, N.Brazauskienė  
 5   Jurgita Kareckienė ,   Jolanta Treinytė      21:12  21:14 [23']  
[28] 12:10   B.Baranauskaitė, J.Meškelytė    
 4   Birutė Baranauskaitė ,   Jolita Meškelytė    21:18  21:10 [14']    1-a vieta
    [50] 13:50   J.Puchova, J.Žibūdienė
 3   Laima Chomskytė ,   Rūta Ulozaitė        16:21  21:15  21:5 [29']
[29] 12:10   A.Simonavičiūtė, J.Živatkauskaitė    
 6   Agnė Simonavičiūtė ,   Jorūnė Živatkauskaitė    23:25  21:11  22:20 [29']    
  [40] 13:00   J.Puchova, J.Žibūdienė  
 7   Justė Kažanauskaitė ,   Agnė Krušataitė      21:12  21:12 [22']  
[30] 12:10   J.Puchova, J.Žibūdienė    
 2   Jelena Puchova ,   Justė Žibūdienė    21:15  21:11 [17']    
     
     B.Baranauskaitė, J.Meškelytė  3-a vieta
  [51] 13:50   B.Baranauskaitė, J.Meškelytė
   A.Simonavičiūtė, J.Živatkauskaitė   18:21  21:15  21:12 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   J.Kareckienė, J.Treinytė  
   J.Kareckienė, J.Treinytė   ->  5-a vieta
    [52] 13:50   L.Chomskytė, R.Ulozaitė
   L.Chomskytė, R.Ulozaitė     21:14  21:16 [24']
  [41] 13:00   L.Chomskytė, R.Ulozaitė  
   J.Kažanauskaitė, A.Krušataitė   21:15  21:13 [22']  
       
       
     7-a vieta
     J.Kažanauskaitė, A.Krušataitė
     J.Kažanauskaitė, A.Krušataitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.