Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienai – Birštonas 2016, Data: 2016-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18  
 1   Marius Armonas    Dėl 1-8 vietos      
[63] 14:40   M.Armonas      
 16   Karolis Juškevičius    21:10  21:5 [24']      
  [77] 15:30   A.Mingaliov    
 9   Aleksandr Mingaliov      21:13  23:25  21:12 [28']    
[64] 14:40   A.Mingaliov      
 8   Jurgis Pauliukas    16:21  21:12  21:18 [37']      
    [90] 16:15   A.Mingaliov  
 5   Aurimas Meškinis        21:13  17:21  22:20 [42']  
[65] 14:40   A.Meškinis      
 12   Andrius Vabolis    14:21  21:11  21:10 [38']      
  [78] 15:30   V.Jonikas    
 13   Adomas Kovarskas      21:17  26:24 [26']    
[66] 14:40   V.Jonikas      
 4   Vidmantas Jonikas    21:7  21:15 [18']       1-a vieta
      [96] 16:45   D.Čeplinskas
 3   Vaidas Korolkovas          21:15  21:15 [24']
[67] 15:05   V.Korolkovas      
 14   Deivydas Žilinskas    21:6  21:4 [18']      
  [79] 15:30   A.Rimkus    
 11   Arūnas Daugaravičius      15:21  21:14  21:11 [14']    
[68] 15:05   A.Rimkus      
 6   Albertas Rimkus    21:14  23:21 [25']      
    [91] 16:15   D.Čeplinskas  
 7   Kristijonas Jucys        21:11  21:10 [20']  
[69] 15:05   M.Povilaitis      
 10   Martynas Povilaitis    21:12  21:12 [22']      
  [80] 15:30   D.Čeplinskas    
 15   Audrius Vilčinskas      12:21  23:21  21:15 [18']    
[70] 15:05   D.Čeplinskas      
 2   Dainius Čeplinskas    21:14  21:7 [22']    V.Jonikas   3-a vieta
      [97] 17:15   V.Jonikas
       A.Rimkus   21:19  21:14 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Armonas    
    [92] 16:15   M.Armonas  
     A.Meškinis   18:21  21:8  21:11 [34']   5-a vieta
      [98] 17:15   M.Armonas
     V.Korolkovas     21:15  21:8 [23']
    [93] 16:45   V.Korolkovas  
     M.Povilaitis   25:23  15:21  21:18 [48']  
         
         
       A.Meškinis   7-a vieta
     
       M.Povilaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Juškevičius      
  [81] 15:50   J.Pauliukas    
   J.Pauliukas   21:8  21:8 [16']    
    [94] 16:45   A.Vabolis  
   A.Vabolis     21:13  8:21  21:14 [31']  
  [82] 15:50   A.Vabolis    
   A.Kovarskas   21:17  21:11 [29']     9-a vieta
      [99] 17:15   A.Daugaravičius
   D.Žilinskas       21:10  21:12 [25']
  [83] 15:50   A.Daugaravičius    
   A.Daugaravičius   21:13  21:14 [1']    
    [95] 16:45   A.Daugaravičius  
   K.Jucys     22:20  16:21  21:10 [49']  
  [84] 15:50   K.Jucys    
   A.Vilčinskas   21:11  21:16 [6']    
         
       J.Pauliukas   11-a vieta
     
       K.Jucys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Juškevičius    
     
     A.Kovarskas   ->   13-a vieta
     
     D.Žilinskas     ->
     
     A.Vilčinskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.