Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienai – Birštonas 2016, Data: 2016-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18  
 1   Aleksandr Mingaliov 
 Martynas Povilaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mingaliov, M.Povilaitis      
 16       ->      
  [31] 12:35   A.Mingaliov, M.Povilaitis    
 9   Ramūnas Dovydėnas 
 Vaidas Korolkovas 
    21:12  21:10 [14']    
[22] 11:45   S.Eibukas, R.Lingys      
 8   Saulius Eibukas 
 Raimondas Lingys 
  21:16  19:21  21:11 [82']      
    [42] 13:00   A.Mingaliov, M.Povilaitis  
 5   Kristijonas Jucys 
 Kąstytis Špakauskas 
      21:17  21:12 [10']  
[23] 11:45   K.Jucys, K.Špakauskas      
 12   Evaldas Giedraitis 
 Adomas Kovarskas 
  19:21  21:19  21:13 [45']      
  [32] 12:35   K.Jucys, K.Špakauskas    
 13         21:12  21:11 [25']    
 D.Mieliauskas, D.Žilinskas      
 4   Darius Mieliauskas 
 Deivydas Žilinskas 
  ->       1-a vieta
      [53] 14:15   A.Mingaliov, M.Povilaitis
 3   Marius Armonas 
 Romanas Chomskis 
        21:11  21:17 [32']
 M.Armonas, R.Chomskis      
 14       ->      
  [33] 12:35   M.Armonas, R.Chomskis    
 11   Pranas Jucys 
 Ričardas Vasilevskis 
    21:17  21:15 [24']    
[24] 11:45   P.Jūras, A.Vilčinskas      
 6   Paulius Jūras 
 Audrius Vilčinskas 
  21:13  21:13 [23']      
    [43] 13:25   V.Jonikas, A.Meškinis  
 7   Vidmantas Jonikas 
 Aurimas Meškinis 
      21:15  14:21  21:18 [24']  
[25] 11:45   V.Jonikas, A.Meškinis      
 10   Arūnas Daugaravičius 
 Andrius Vabolis 
  21:17  21:19 [23']      
  [34] 12:35   V.Jonikas, A.Meškinis    
 15         21:8  21:14 [19']    
 D.Juodsnukis, K.Juškevičius      
 2   Dalius Juodsnukis 
 Karolis Juškevičius 
  ->    K.Jucys, K.Špakauskas   3-a vieta
      [54] 14:15   M.Armonas, R.Chomskis
       M.Armonas, R.Chomskis   21:12  16:21  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, R.Lingys    
    [44] 13:25   S.Eibukas, R.Lingys  
     D.Mieliauskas, D.Žilinskas   21:12  21:10 [20']   5-a vieta
      [55] 14:15   S.Eibukas, R.Lingys
     P.Jūras, A.Vilčinskas     21:17  24:22 [25']
    [45] 13:25   P.Jūras, A.Vilčinskas  
     D.Juodsnukis, K.Juškevičius   14:21  21:18  21:17  
         
         
       D.Mieliauskas, D.Žilinskas   7-a vieta
      [56] 14:15   D.Juodsnukis, K.Juškevičius
       D.Juodsnukis, K.Juškevičius   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Dovydėnas, V.Korolkovas    
   R.Dovydėnas, V.Korolkovas   ->    
    [35] 12:25   E.Giedraitis, A.Kovarskas  
   E.Giedraitis, A.Kovarskas     23:21  22:20 [54']  
   E.Giedraitis, A.Kovarskas    
    ->     9-a vieta
      [46] 13:25   E.Giedraitis, A.Kovarskas
        21:19  21:17 [25']
   P.Jucys, R.Vasilevskis    
   P.Jucys, R.Vasilevskis   ->    
    [36] 12:35   A.Daugaravičius, A.Vabolis  
   A.Daugaravičius, A.Vabolis     21:6  21:6 [54']  
   A.Daugaravičius, A.Vabolis    
    ->    
         
       R.Dovydėnas, V.Korolkovas   11-a vieta
      [47] 13:25   R.Dovydėnas, V.Korolkovas
       P.Jucys, R.Vasilevskis   21:0 [5']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.