Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienai – Birštonas 2016, Data: 2016-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18  
 1   Aleksandr Mingaliov 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mingaliov, J.Treinytė      
 16       ->      
  [5] 10:25   A.Mingaliov, J.Treinytė    
 9   Raimondas Lingys 
 Dovilė Vasilevskytė 
    21:17  21:10 [26']    
[1] 10:00   A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė      
 8   Arūnas Daugaravičius 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:13  21:18 [27']      
    [12] 10:50   A.Mingaliov, J.Treinytė  
 5   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
      18:21  21:19  21:13 [39']  
 V.Jonikas, A.Krušataitė      
 12       ->      
  [6] 10:25   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė    
 13         21:16  21:18 [25']    
 S.Eibukas, J.Živatkauskaitė      
 4   Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [18] 11:15   R.Chomskis, B.Baranauskaitė
 3   Marius Armonas 
 Laima Chomskytė 
        21:18  17:21  26:24 [53']
 M.Armonas, L.Chomskytė      
 14       ->      
  [7] 10:25   M.Armonas, L.Chomskytė    
 11         21:14  21:19 [22']    
 A.Rimkus, J.Kareckienė      
 6   Albertas Rimkus 
 Jurgita Kareckienė 
  ->      
    [13] 10:50   R.Chomskis, B.Baranauskaitė  
 7   Romanas Chomskis 
 Birutė Baranauskaitė 
      21:15  21:10 [26']  
[2] 10:00   R.Chomskis, B.Baranauskaitė      
 10   Evaldas Giedraitis 
 Agnė Simonavičiūtė 
  23:21  21:11 [21']      
  [8] 10:25   R.Chomskis, B.Baranauskaitė    
 15         18:21  21:18  21:18 [34']    
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->    S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   3-a vieta
      [19] 11:15   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė
       M.Armonas, L.Chomskytė   21:14  18:21  22:20 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė    
    [14] 10:50   V.Jonikas, A.Krušataitė  
     V.Jonikas, A.Krušataitė   21:17  21:16 [22']   5-a vieta
      [20] 11:15   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė
     A.Rimkus, J.Kareckienė     21:15  22:20 [22']
    [15] 10:50   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:9  21:14 [27']  
         
         
       A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
      [21] 11:15   A.Rimkus, J.Kareckienė
       A.Rimkus, J.Kareckienė   21:12  21:13 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Lingys, D.Vasilevskytė    
   R.Lingys, D.Vasilevskytė   ->    
     R.Lingys, D.Vasilevskytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [9] 10:25   E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė
        21:13  21:13 [41']
   .    
    ->    
     E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė  
   E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė     ->  
   E.Giedraitis, A.Simonavičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.