Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Levickas, I.Lukoševičius      
 16       ->      
  [77] 12:50    P.Levickas, I.Lukoševičius    
 9   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
    11:3  11:1  11:2 [9']    
[62] 12:10    V.Indrulis, E.Karišauskas      
 8   Vismantas Indrulis 
 Ervinas Karišauskas 
  11:2  11:9  11:9 [15']      
    [100] 13:50    P.Levickas, I.Lukoševičius  
 5   Kipras Sakalauskas 
 Nedas Šimkus 
      11:6  11:6  11:6 [10']  
 K.Sakalauskas, N.Šimkus      
 12       ->      
  [78] 12:50    A.Valatka, D.Žilinskas    
 13         11:7  14:12  11:4 [12']    
 A.Valatka, D.Žilinskas      
 4   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  ->       1-a vieta
      [123] 14:50    P.Levickas, I.Lukoševičius
 3   Deividas Paškevičius 
 Justas Pocius 
        11:7  11:4  7:11  11:4 [15']
 D.Paškevičius, J.Pocius      
 14       ->      
  [79] 12:50    D.Paškevičius, J.Pocius    
 11         11:1  11:7  11:3 [13']    
 D.Izbitskij, D.Tankevič      
 6   Dmitrij Izbitskij 
 Dominik Tankevič 
  ->      
    [101] 13:50    D.Paškevičius, J.Pocius  
 7   Dovydas Guja 
 Aistis Klimavičius 
      11:4  11:5  11:7 [12']  
[63] 12:10    D.Guja, A.Klimavičius      
 10   Erikas Chochlovas 
 Kasparas Kušleika 
  11:7  11:9  11:9 [13']      
  [82] 13:10    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 15         11:6  11:7  11:9 [11']    
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 2   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    A.Valatka, D.Žilinskas   3-a vieta
      [124] 14:50    A.Valatka, D.Žilinskas
       M.Grytė, N.Tenikaitis   11:5  11:7  11:6 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Indrulis, E.Karišauskas    
    [102] 13:50    K.Sakalauskas, N.Šimkus  
     K.Sakalauskas, N.Šimkus   14:15  11:7  11:9  11:1 [20']   5-a vieta
      [125] 14:50    K.Sakalauskas, N.Šimkus
     D.Izbitskij, D.Tankevič     11:9  11:8  11:4 [12']
    [103] 13:50    D.Guja, A.Klimavičius  
     D.Guja, A.Klimavičius   11:4  11:5  15:14 [14']  
         
         
       V.Indrulis, E.Karišauskas   7-a vieta
     
       D.Izbitskij, D.Tankevič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Kamantauskas, A.Zavackas    
   B.Kamantauskas, A.Zavackas   ->    
     B.Kamantauskas, A.Zavackas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [83] 13:10    E.Chochlovas, K.Kušleika
        11:6  11:4  12:10 [16']
   .    
    ->    
     E.Chochlovas, K.Kušleika  
   E.Chochlovas, K.Kušleika     ->  
   E.Chochlovas, K.Kušleika    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.