Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 16       ->      
  [198] 18:30    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 9   Rūta Bubulienė 
 Jolanta Lukoic 
    11:9  14:15  11:9  13:11 [34']    
[174] 17:15    R.Bubulienė, J.Lukoic      
 8   Ieva Vidzėnienė 
 Rūta Žigienė 
  11:13  11:8  11:5  9:11  12:10 [32']      
    [217] 19:45    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė  
 5   Eglė Mačiulytė 
 Indrė Semaškienė 
      11:6  11:9  10:12  11:7 [19']  
[175] 17:15    E.Mačiulytė, I.Semaškienė      
 12   Inga Jakutienė 
 Alina Michaliova 
  9:11  11:4  11:4  11:5 [16']      
  [199] 18:30    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė    
 13   Jekaterina Goriainova 
 Sonata Karčiauskaitė 
    11:7  11:6  11:6 [11']    
[176] 17:15    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė      
 4   Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
  11:8  11:4  11:5 [12']       1-a vieta
      [232] 20:10    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė
 3   Aistė Jankauskaitė 
 Kristina Nareikienė 
        11:6  4:11  2:11  12:10  11:4 [22']
 A.Jankauskaitė, K.Nareikienė      
 14       ->      
  [200] 18:30    A.Jankauskaitė, K.Nareikienė    
 11   Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
    11:9  8:11  11:7  6:11  11:7 [28']    
[177] 17:40    A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė      
 6   Aurelija Martinkutė 
 Živilė Simonaitytė 
  9:11  11:6  9:11  11:6  11:5 [23']      
    [218] 19:45    J.Bazytė, A.Montvydaitė  
 7   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
      6:11  11:3  10:12  11:4  11:4 [23']  
[178] 17:40    J.Bazytė, A.Montvydaitė      
 10   Dovilė Jonkuvienė 
 Sandra Latvėnaitė 
  11:2  11:8  11:3 [9']      
  [201] 18:55    J.Bazytė, A.Montvydaitė    
 15         13:11  10:12  11:6  11:6 [23']    
 J.Treinytė, J.Živatkauskaitė      
 2   Jolanta Treinytė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  ->    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   3-a vieta
      [233] 20:35    B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
       A.Jankauskaitė, K.Nareikienė   11:13  11:9  11:5  11:7 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bubulienė, J.Lukoic    
    [219] 19:45    E.Mačiulytė, I.Semaškienė  
     E.Mačiulytė, I.Semaškienė   6:11  11:3  11:6  10:12  12:10 [34']   5-a vieta
      [234] 20:35    J.Treinytė, J.Živatkauskaitė
     A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė     3:11  13:11  11:8  4:11  12:10 [28']
    [220] 19:45    J.Treinytė, J.Živatkauskaitė  
     J.Treinytė, J.Živatkauskaitė   11:9  9:11  11:8  11:9 [20']  
         
         
       R.Bubulienė, J.Lukoic   7-a vieta
     
       A.Martinkutė, Ž.Simonaitytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Vidzėnienė, R.Žigienė    
   I.Vidzėnienė, R.Žigienė   ->    
    [221] 19:45    I.Jakutienė, A.Michaliova  
   I.Jakutienė, A.Michaliova     11:4  11:9  11:8 [13']  
  [202] 18:55    I.Jakutienė, A.Michaliova    
   J.Goriainova, S.Karčiauskaitė   11:6  11:8  12:10 [15']     9-a vieta
      [235] 20:35    I.Jakutienė, A.Michaliova
        11:5  11:7  11:9 [12']
   A.Kvasytė, A.Lingytė    
   A.Kvasytė, A.Lingytė   ->    
    [222] 19:45    A.Kvasytė, A.Lingytė  
   D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė     11:5  11:3  11:7 [9']  
   D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė    
    ->    
         
       I.Vidzėnienė, R.Žigienė   11-a vieta
     
       D.Jonkuvienė, S.Latvėnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Goriainova, S.Karčiauskaitė  
     J.Goriainova, S.Karčiauskaitė   ->   13-a vieta
       J.Goriainova, S.Karčiauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.