Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės, Data: 2006-10-28, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Andrius Girdžijauskas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Girdžijauskas      
 16       ->      
   R.Juknevičius    
 9   Rolandas Juknevičius      21:16  21:17    
 R.Juknevičius      
 8       ->      
     E.Jenkus  
 5   Arnoldas Slušnys        21:19  21:12  
 A.Slušnys      
 12       ->      
   E.Jenkus    
 13         21:19  21:10    
 E.Jenkus      
 4   Edvinas Jenkus    ->       1-a vieta
       E.Jenkus
 3   Alan Plavin          21:18  21:12
 A.Plavin      
 14       ->      
   J.Markūnas    
 11   Saulius Šaltmeris      18:21  23:21  21:17    
 J.Markūnas      
 6   Joris Markūnas    21:14  21:11      
     E.Slušnys  
 7   Vaidotas Vitkauskas        21:9  21:13  
 V.Vitkauskas      
 10   Olegas Kurganovas    21:11  21:15      
   E.Slušnys    
 15         20:22  21:15  21:17    
 E.Slušnys      
 2   Edgaras Slušnys    ->    R.Juknevičius   3-a vieta
       J.Markūnas
       J.Markūnas   21:9  21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Girdžijauskas    
     A.Girdžijauskas  
     A.Slušnys   14:21  21:9  21:19   5-a vieta
       A.Girdžijauskas
     A.Plavin     21:18  21:18
     V.Vitkauskas  
     V.Vitkauskas   24:22  21:8  
         
         
       A.Slušnys   7-a vieta
       A.Plavin
       A.Plavin   21:17  7:21  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       O.Kurganovas
        ->
   S.Šaltmeris    
   S.Šaltmeris   ->    
     O.Kurganovas  
   O.Kurganovas     22:20  21:10  
   O.Kurganovas    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Šaltmeris
       S.Šaltmeris   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-05-28 10:00 2020-05-31 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Trečias NEmeluoja
2020-05-30 10:00 2020-05-30 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.