Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Ignas Reznikas 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Reznikas, E.Slušnys      
 16       ->      
  [17] 10:20   I.Reznikas, E.Slušnys    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
    21:15  21:5 [17']    
[1] 09:30   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 8   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  21:13  21:17 [27']      
    [37] 11:35   I.Reznikas, E.Slušnys  
 5   Tautvydas Raila 
 Tomas Vaškevičius 
      21:15  22:20 [22']  
[2] 09:30   T.Raila, T.Vaškevičius      
 12   Mantas Maulė 
 Anant Thapliyal 
  21:15  21:10 [21']      
  [18] 10:20   T.Raila, T.Vaškevičius    
 13         21:14  29:27 [27']    
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 4   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
  ->       1-a vieta
      [53] 12:50   I.Reznikas, E.Slušnys
 3   Linas Supronas 
 Benas Vaškevičius 
        21:15  21:11 [26']
 L.Supronas, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [19] 10:20   E.Bradūnas, N.Kijauskas    
 11   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
    22:20  21:13 [27']    
[3] 09:30   E.Bradūnas, N.Kijauskas      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Nidas Kijauskas 
  21:11  21:15 [24']      
    [38] 11:35   J.Petkus, M.Šames  
 7   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
      21:7  21:9 [19']  
[4] 09:30   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 10   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  21:18  14:21  21:17 [38']      
  [20] 10:45   J.Petkus, M.Šames    
 15         13:21  21:14  21:17 [41']    
 J.Petkus, M.Šames      
 2   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
  ->    T.Raila, T.Vaškevičius   3-a vieta
      [54] 12:50   E.Bradūnas, N.Kijauskas
       E.Bradūnas, N.Kijauskas   21:15  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas, P.Palubinskas    
    [39] 12:00   D.Beržanskis, L.Borusas  
     D.Beržanskis, L.Borusas   21:8  22:20 [24']   5-a vieta
      [55] 12:50   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
     L.Supronas, B.Vaškevičius     21:15  21:15 [27']
    [40] 12:00   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
     A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas   14:21  21:11  21:11 [34']  
         
         
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   7-a vieta
     
       L.Supronas, B.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Stankevičius, A.Kordušas    
   M.Stankevičius, A.Kordušas   ->    
    [21] 10:45   M.Maulė, A.Thapliyal  
   M.Maulė, A.Thapliyal     23:25  21:12  25:23 [39']  
   M.Maulė, A.Thapliyal    
    ->     9-a vieta
      [41] 12:00   M.Maulė, A.Thapliyal
        19:21  21:14  21:6 [31']
   A.Brazauskas, T.Supronas    
   A.Brazauskas, T.Supronas   ->    
    [22] 10:45   A.Brazauskas, T.Supronas  
   T.Tiškus, A.Valantiejus     21:15  14:21  21:18 [33']  
   T.Tiškus, A.Valantiejus    
    ->    
         
       M.Stankevičius, A.Kordušas   11-a vieta
     
       T.Tiškus, A.Valantiejus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.