Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Audrius Lesinskas 
 Mindaugas Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[9] 09:55   A.Lesinskas, M.Ramanauskas      
 16   Andrius Orlovas 
 Vytautas Valaitis 
  25:23  23:21 [27']      
  [29] 11:10   A.Lesinskas, M.Ramanauskas    
 9   Jonas Daugėla 
 Arūnas Masteika 
    15:21  21:6  21:14 [34']    
[10] 09:55   A.Kovarskas, B.Šemeta      
 8   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:12  21:17 [24']      
    [47] 12:25   A.Lesinskas, M.Ramanauskas  
 5   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
      21:19  21:19 [28']  
[11] 09:55   J.Adomaitis, A.Mockus      
 12   Rolandas Čepulis 
 Šarūnas Džiugas 
  21:6  21:16 [18']      
  [30] 11:10   I.Lukoševičius, A.Rimkus    
 13   Tomas Meškutavičius 
 Paulius Vaišneideris 
    21:17  25:23 [23']    
[12] 09:55   I.Lukoševičius, A.Rimkus      
 4   Ignas Lukoševičius 
 Albertas Rimkus 
  18:21  21:18  22:20 [38']       1-a vieta
      [59] 13:15   A.Lesinskas, M.Ramanauskas
 3   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
        23:21  23:21 [30']
[13] 09:55   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 14   Donatas Akelis 
 Žaimantas Vaitiekūnas 
  21:18  21:17 [26']      
  [31] 11:10   K.Jucys, V.Stončius    
 11   Vitalijus Kemežys 
 Egidijus Litvinskas 
    21:10  21:13 [21']    
[14] 10:20   K.Jucys, V.Stončius      
 6   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
  21:6  21:18 [19']      
    [48] 12:25   K.Jucys, V.Stončius  
 7   Ramūnas Paškevičius 
 Vilimas Šimkus 
      21:16  21:11 [21']  
[15] 10:20   T.Jarutis, M.Lukošaitis      
 10   Tadas Jarutis 
 Mantas Lukošaitis 
  21:15  15:21  23:21 [35']      
  [32] 11:10   T.Jarutis, M.Lukošaitis    
 15   Robertas Poškus 
 Giedrius Strumila 
    21:18  24:22 [27']    
[16] 10:20   M.Brazauskas, D.Kairys      
 2   Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
  14:21  21:19  21:16 [37']    I.Lukoševičius, A.Rimkus   3-a vieta
      [60] 13:15   I.Lukoševičius, A.Rimkus
       T.Jarutis, M.Lukošaitis   21:14  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kovarskas, B.Šemeta    
    [49] 12:25   J.Adomaitis, A.Mockus  
     J.Adomaitis, A.Mockus   21:18  21:19 [25']   5-a vieta
      [61] 13:15   J.Adomaitis, A.Mockus
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas     21:11  17:21  21:10 [33']
    [50] 12:25   M.Brazauskas, D.Kairys  
     M.Brazauskas, D.Kairys   21:18  21:12 [24']  
         
         
       A.Kovarskas, B.Šemeta   7-a vieta
     
       E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Orlovas, V.Valaitis      
  [33] 11:35   A.Orlovas, V.Valaitis    
   J.Daugėla, A.Masteika   21:11  17:21  21:17 [41']    
    [51] 12:50   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris  
   R.Čepulis, Š.Džiugas     21:13  21:16 [25']  
  [34] 11:35   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris    
   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris   19:21  21:14  21:7 [32']     9-a vieta
      [62] 13:15   R.Paškevičius, V.Šimkus
   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas       21:19  13:21  24:22 [40']
  [35] 11:35   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas    
   V.Kemežys, E.Litvinskas   21:17  18:21  21:13 [37']    
    [52] 12:50   R.Paškevičius, V.Šimkus  
   R.Paškevičius, V.Šimkus     21:19  21:19 [27']  
  [36] 11:35   R.Paškevičius, V.Šimkus    
   R.Poškus, G.Strumila   23:21  25:27  21:13 [39']    
         
       A.Orlovas, V.Valaitis   11-a vieta
     
       D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Daugėla, A.Masteika    
     
     R.Čepulis, Š.Džiugas   ->   13-a vieta
     
     V.Kemežys, E.Litvinskas     ->
     
     R.Poškus, G.Strumila   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 08:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.