Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Birutė Baranauskaitė ,   Justė Kažanauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[132] 18:30   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė    
 8   Pornpimol Muantai ,   Milda Gumbrevičiūtė    21:10  21:11 [11']    
  [147] 19:45   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė  
 5   Irena Peleckienė ,   Monika Žiūkaitė      21:19  21:12 [24']  
[133] 18:55   D.Butvydaitė, J.Girdiušaitė    
 4   Dovilė Butvydaitė ,   Jurgita Girdiušaitė    21:15  20:22  21:16 [35']    1-a vieta
    [160] 20:45   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė
 3   Svetlana Čalkina ,   Ieva Vidzenienė        21:19  17:21  21:19 [39']
[134] 18:55   S.Čalkina, I.Vidzenienė    
 6   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    22:20  21:18 [27']    
  [148] 19:45   E.Mačiulytė, I.Semaškienė  
 7   Kristina Poškutė ,   Diana Radzevičienė      22:20  21:17 [26']  
[135] 18:55   E.Mačiulytė, I.Semaškienė    
 2   Eglė Mačiulytė ,   Indrė Semaškienė    21:12  21:18 [23']    
     
     D.Butvydaitė, J.Girdiušaitė  3-a vieta
  [161] 20:45   S.Čalkina, I.Vidzenienė
   S.Čalkina, I.Vidzenienė   21:7  21:16 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Muantai, M.Gumbrevičiūtė    
  [149] 19:45   I.Peleckienė, M.Žiūkaitė  
   I.Peleckienė, M.Žiūkaitė   21:12  21:16 [23']  5-a vieta
    [162] 21:15   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     18:21  21:15  21:16 [32']
  [150] 19:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
   K.Poškutė, D.Radzevičienė   12:21  22:20  21:16 [31']  
       
       
     P.Muantai, M.Gumbrevičiūtė  7-a vieta
    [163] 21:15   K.Poškutė, D.Radzevičienė
     K.Poškutė, D.Radzevičienė   21:5  17:21  21:13 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.