Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Laimonas Braknys    Dėl 1-8 vietos      
 L.Braknys      
 16       ->      
  [197] 18:00   G.Celencevičius    
 9   Gytis Celencevičius      19:21  21:13  21:17 [42']    
[176] 17:10    G.Celencevičius      
 8   Tomas Grigas    21:13  21:15 [20']      
    [220] 19:00    G.Celencevičius  
 5   Maido Ruutel        21:14  21:12 [17']  
[177] 17:10   M.Ruutel      
 12   Darius Kubilius    21:16  21:14 [28']      
  [198] 18:00    M.Ruutel    
 13   Gediminas Vaitkevičius      21:9  21:9 [15']    
[178] 17:10    I.Tsybenka      
 4   Ihar Tsybenka    21:15  16:21  21:19 [27']       1-a vieta
      [238] 19:55    G.Celencevičius
 3   Raimondas Banelis          24:22  17:21  21:15 [33']
[179] 17:10    R.Banelis      
 14   Rolandas Žaldokas    11:21  21:15  21:12 [30']      
  [199] 18:00    R.Banelis    
 11   Ervin Lumberg      21:19  21:12 [17']    
[180] 17:10    E.Lumberg      
 6   Raimondas Stakionis    21:14  21:12 [16']      
    [221] 19:00   A.Rysevets  
 7   Alexey Rysevets        16:21  21:6  21:19 [39']  
[181] 17:10   A.Rysevets      
 10   Dominykas Paulauskas    18:21  21:19  21:17 [49']      
  [200] 18:00    A.Rysevets    
 15   Paulius Žostautas      14:21  21:17  21:19 [39']    
[182] 17:35    E.Mackevičius      
 2   Edmundas Mackevičius    22:20  21:6 [27']    M.Ruutel   3-a vieta
      [239] 19:55    M.Ruutel
       R.Banelis   21:12  23:21 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Braknys    
    [222] 19:25    L.Braknys  
     I.Tsybenka   21:6  21:13 [15']   5-a vieta
      [240] 19:55   L.Braknys
     E.Lumberg     15:21  23:21  22:20 [39']
    [223] 19:25    E.Lumberg  
     E.Mackevičius   21:18  21:11 [17']  
         
         
       I.Tsybenka   7-a vieta
     
       E.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas    
   T.Grigas   ->    
    [224] 19:25    G.Vaitkevičius  
   D.Kubilius     25:23  12:21  21:16 [37']  
  [201] 18:00   G.Vaitkevičius    
   G.Vaitkevičius   21:19  21:2 [22']     9-a vieta
      [241] 19:55    P.Žostautas
   R.Žaldokas       21:8  21:9 [18']
  [202] 18:30    R.Stakionis    
   R.Stakionis   21:13  21:11 [16']    
    [225] 19:25    P.Žostautas  
   D.Paulauskas     21:15  25:23 [27']  
  [203] 18:30    P.Žostautas    
   P.Žostautas   21:16  19:21  21:16 [48']    
         
       T.Grigas   11-a vieta
     
       R.Stakionis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Kubilius  
     D.Kubilius   ->   13-a vieta
     
     R.Žaldokas     ->
     
     D.Paulauskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.