Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Rokas Lesinskas    Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas      
 16       ->      
  [191] 17:35    Ą.Galiauskas    
 9   Benas Bačkaitis      16:21  21:11  21:19 [29']    
[170] 16:40    Ą.Galiauskas      
 8   Ąžuolas Galiauskas    21:8  21:15 [13']      
    [214] 19:00    T.Haldma  
 5   Mantas Smalskis        21:11  21:12 [14']  
[171] 16:40    M.Smalskis      
 12   Ernestas Jarulaitis    21:9  21:16 [13']      
  [192] 18:00    T.Haldma    
 13   Pavel Šavareiko      21:13  21:14 [16']    
[172] 17:10    T.Haldma      
 4   Tiit Haldma    21:8  21:6 [13']       1-a vieta
      [234] 19:55    T.Haldma
 3   Ridas Rudminas          24:22  21:9 [19']
[173] 17:10    R.Rudminas      
 14   Vidmantas Galiauskas    23:21  21:15 [23']      
  [193] 18:00    J.Jarulaitis    
 11   Justinas Jarulaitis      21:18  21:5 [16']    
[174] 17:10    J.Jarulaitis      
 6   Augustas Janušonis    21:14  24:22 [20']      
    [215] 19:00   E.Jonkus  
 7   Daugirdas Špakauskas        13:21  21:15  21:7 [45']  
[175] 17:10    L.Bečalis      
 10   Laimonas Bečalis    21:8  21:12 [17']      
  [194] 18:00   E.Jonkus    
 15         21:10  21:19 [22']    
 E.Jonkus      
 2   Emilis Jonkus    ->    Ą.Galiauskas   3-a vieta
      [235] 19:55   J.Jarulaitis
       J.Jarulaitis   21:15  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Lesinskas    
    [216] 19:00    M.Smalskis  
     M.Smalskis   21:15  21:19 [18']   5-a vieta
      [236] 19:55    L.Bečalis
     R.Rudminas     21:17  21:17 [17']
    [217] 19:00    L.Bečalis  
     L.Bečalis   21:16  21:17 [20']  
         
         
       R.Lesinskas   7-a vieta
     
       R.Rudminas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Bačkaitis    
   B.Bačkaitis   ->    
    [218] 19:00    P.Šavareiko  
   E.Jarulaitis     21:13  21:9 [13']  
  [195] 18:00    P.Šavareiko    
   P.Šavareiko   15:21  21:16  21:16 [26']     9-a vieta
      [237] 19:55    A.Janušonis
   V.Galiauskas       21:19  21:12 [16']
  [196] 18:00    A.Janušonis    
   A.Janušonis   21:15  22:20 [21']    
    [219] 19:00    A.Janušonis  
   D.Špakauskas     21:13  21:13 [17']  
   D.Špakauskas    
    ->    
         
       B.Bačkaitis   11-a vieta
     
       D.Špakauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Jarulaitis  
     E.Jarulaitis   ->   13-a vieta
     
     V.Galiauskas     ->
     V.Galiauskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.