Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Perla Murėnaitė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[88] 13:25    P.Murėnaitė, T.Urbonienė    
 8   Kotryna Ragalevičiutė ,   Danyu Zhong    21:14  21:9 [20']    
  [109] 14:20    P.Murėnaitė, T.Urbonienė  
 5   Dovilė Ruzvaltienė ,   Neringa Šventeckienė      21:6  21:17 [16']  
[89] 13:25    D.Ruzvaltienė, N.Šventeckienė    
 4   Eglė Gedminienė ,   Lorena Valantiejienė    21:15  21:10 [17']    1-a vieta
    [134] 15:10    P.Murėnaitė, T.Urbonienė
 3   Snežana Poklikajeva ,   Rūta Žigienė        21:19  21:17 [19']
[90] 13:25    S.Poklikajeva, R.Žigienė    
 6   Dace Damberga ,   Diana Šavalgina    21:16  22:20 [20']    
  [110] 14:20    S.Poklikajeva, R.Žigienė  
 7   Monika Janutaitė ,   Aušra Montvydaitė      15:21  21:9  21:16 [25']  
[91] 13:25    J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė    
 2   Justė Kažanauskaitė ,   Rūta Ulozaitė    22:20  21:13 [17']    
     
     D.Ruzvaltienė, N.Šventeckienė  3-a vieta
  [135] 15:10    D.Ruzvaltienė, N.Šventeckienė
   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   21:19  21:14 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Ragalevičiutė, D.Zhong    
  [111] 14:20    K.Ragalevičiutė, D.Zhong  
   E.Gedminienė, L.Valantiejienė   21:16  21:18 [18']  5-a vieta
    [136] 15:10    D.Damberga, D.Šavalgina
   D.Damberga, D.Šavalgina     21:19  22:24  23:21 [35']
  [112] 14:20    D.Damberga, D.Šavalgina  
   M.Janutaitė, A.Montvydaitė   15:21  21:17  24:22 [31']  
       
       
     E.Gedminienė, L.Valantiejienė  7-a vieta
    [137] 15:10    E.Gedminienė, L.Valantiejienė
     M.Janutaitė, A.Montvydaitė   17:21  21:18  21:17 [30']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17 
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.