Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Perla Murėnaitė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[88] 13:25    P.Murėnaitė, T.Urbonienė    
 8   Kotryna Ragalevičiūtė ,   Danyu Zhong    21:14  21:9 [20']    
  [109] 14:20    P.Murėnaitė, T.Urbonienė  
 5   Dovilė Ruzvaltienė ,   Neringa Martinavičiūtė      21:6  21:17 [16']  
[89] 13:25    D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė    
 4   Eglė Gedminienė ,   Lorena Valantiejienė    21:15  21:10 [17']    1-a vieta
    [134] 15:10    P.Murėnaitė, T.Urbonienė
 3   Snežana Poklikajeva ,   Rūta Žigienė        21:19  21:17 [19']
[90] 13:25    S.Poklikajeva, R.Žigienė    
 6   Dace Damberga ,   Diana Šavalgina    21:16  22:20 [20']    
  [110] 14:20    S.Poklikajeva, R.Žigienė  
 7   Monika Janutaitė ,   Aušra Montvydaitė      15:21  21:9  21:16 [25']  
[91] 13:25    J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė    
 2   Justė Kažanauskaitė ,   Rūta Ulozaitė    22:20  21:13 [17']    
     
     D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė  3-a vieta
  [135] 15:10    D.Ruzvaltienė, N.Martinavičiūtė
   J.Kažanauskaitė, R.Ulozaitė   21:19  21:14 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Ragalevičiūtė, D.Zhong    
  [111] 14:20    K.Ragalevičiūtė, D.Zhong  
   E.Gedminienė, L.Valantiejienė   21:16  21:18 [18']  5-a vieta
    [136] 15:10    D.Damberga, D.Šavalgina
   D.Damberga, D.Šavalgina     21:19  22:24  23:21 [35']
  [112] 14:20    D.Damberga, D.Šavalgina  
   M.Janutaitė, A.Montvydaitė   15:21  21:17  24:22 [31']  
       
       
     E.Gedminienė, L.Valantiejienė  7-a vieta
    [137] 15:10    E.Gedminienė, L.Valantiejienė
     M.Janutaitė, A.Montvydaitė   17:21  21:18  21:17 [30']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.