Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Povilas Bartušis 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [34] 11:15    P.Bartušis, P.Murėnaitė    
 9   Vidas Martinkus 
 Renata Platakytė 
    21:4  21:10 [12']    
[13] 10:25    V.Martinkus, R.Platakytė      
 8   Deividas Golubickas 
 Lorena Valantiejienė 
  21:16  16:21  21:13 [29']      
    [55] 12:10    P.Bartušis, P.Murėnaitė  
 5   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
      21:10  21:11 [14']  
[14] 10:25    L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 12   Juris Krūminš 
 Diana Šavalgina 
  21:17  21:19 [17']      
  [35] 11:15    T.Supronas, T.Urbonienė    
 13   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
    21:19  10:21  21:12 [25']    
[15] 10:25    T.Supronas, T.Urbonienė      
 4   Tadas Supronas 
 Tanita Urbonienė 
  21:18  21:19 [19']       1-a vieta
      [74] 12:35    P.Bartušis, P.Murėnaitė
 3   Marijus Stankevičius 
 Justė Kažanauskaitė 
        21:10  21:11 [14']
[16] 10:25    M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė      
 14   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:5  21:12 [14']      
  [36] 11:15    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva    
 11   Ardas Valantiejus 
 Viltė Navardauskaitė 
    21:17  21:18 [17']    
[17] 10:25    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva      
 6   Fernandas Juchnevičius 
 Snežana Poklikajeva 
  20:22  21:11  21:16 [24']      
    [56] 12:10    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
 7   Vygantas Garmus 
 Rūta Ulozaitė 
      21:18  17:21  21:19 [26']  
[18] 10:25    K.Volfs, D.Damberga      
 10   Kristaps Volfs 
 Dace Damberga 
  21:12  13:21  22:20 [29']      
  [37] 11:15    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
 15   Vidmantas Jonikas 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:16  21:15 [18']    
[19] 10:25    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  21:11  21:11 [14']    T.Supronas, T.Urbonienė   3-a vieta
      [75] 13:00    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva
       F.Juchnevičius, S.Poklikajeva   13:21  21:8  21:17 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, R.Platakytė    
    [57] 12:10    L.Supronas, D.Ruzvaltienė  
     L.Supronas, D.Ruzvaltienė   21:14  22:20 [19']   5-a vieta
      [76] 13:00    L.Supronas, D.Ruzvaltienė
     M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė     21:18  21:11 [17']
    [58] 12:10    M.Stankevičius, J.Kažanauskaitė  
     K.Volfs, D.Damberga   21:14  21:16 [17']  
         
         
       V.Martinkus, R.Platakytė   7-a vieta
      [77] 13:00    V.Martinkus, R.Platakytė
       K.Volfs, D.Damberga   21:16  21:17 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Golubickas, L.Valantiejienė    
   D.Golubickas, L.Valantiejienė   ->    
    [59] 12:10   J.Krūminš, D.Šavalgina  
   J.Krūminš, D.Šavalgina     19:21  22:20  21:19 [39']  
  [38] 11:15   J.Krūminš, D.Šavalgina    
   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   21:7  21:13 [24']     9-a vieta
      [78] 13:00    A.Valantiejus, V.Navardauskaitė
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė       21:11  21:17 [16']
  [39] 11:15    A.Valantiejus, V.Navardauskaitė    
   A.Valantiejus, V.Navardauskaitė   21:16  21:16 [18']    
    [60] 12:10    A.Valantiejus, V.Navardauskaitė  
   V.Garmus, R.Ulozaitė     18:21  25:23  21:15 [30']  
  [40] 11:15    V.Garmus, R.Ulozaitė    
   V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė   24:22  21:19 [18']    
         
       D.Golubickas, L.Valantiejienė   11-a vieta
      [79] 13:00    V.Garmus, R.Ulozaitė
       V.Garmus, R.Ulozaitė   21:14  21:10 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė  
     G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   ->   13-a vieta
      [80] 13:00    V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     22:20  14:21  26:24 [30']
    [61] 12:10    V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė  
     V.Jonikas, K.Ragalevičiūtė   24:22  21:14 [17']  
         
         
        15-a vieta
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.