Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Goda Giedrikaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
14
21
15
21
 22'
15
21
15
21
 14'
22
20
21
18
 17'
102/122
-20
1
3
2 Guoda Miniotaitė 
 Renata Stulpinaitė 
21
14
21
15
 22'
21
19
21
13
 27'
21
10
21
14
 15'
126/85
41
3
1
3 Modesta Kožkuvienė 
 Agnė Navickienė 
21
15
21
15
 14'
19
21
13
21
 27'
21
14
21
9
 14'
116/95
21
2
2
4 Kristina Ežerskytė 
 Sandra Goroškaitė 
20
22
18
21
 17'
10
21
14
21
 15'
14
21
9
21
 14'
85/127
-42
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ingūna Aldina 
 Luiza Ivanauskaitė 
14
21
21
17
12
21
 31'
21
9
21
14
 17'
89/82
7
1
2
2 Gintarė Kairytė 
 Renata Staupelienė 
21
14
17
21
21
12
 31'
21
7
21
9
 15'
101/63
38
2
1
3 Sigita Bartkienė 
 Irmina Bungaitė 
9
21
14
21
 17'
7
21
9
21
 15'
39/84
-45
0
3



2018-04-21  
   1-a vieta
 3    Guoda Miniotaitė,  Renata Stulpinaitė  
[147] 16:00   G.Miniotaitė, R.Stulpinaitė
 4    Gintarė Kairytė,  Renata Staupelienė   22:24  21:15  21:18 [32']
   



2018-04-21  
   3-a vieta
 2    Ingūna Aldina,  Luiza Ivanauskaitė  
[148] 16:00   M.Kožkuvienė, A.Navickienė
 5    Modesta Kožkuvienė,  Agnė Navickienė   21:17  21:13 [18']
   



2018-04-21  
   5-a vieta
 1    Goda Giedrikaitė,  Živilė Nečejauskaitė  
[149] 16:00   G.Giedrikaitė, Ž.Nečejauskaitė
 6    Sigita Bartkienė,  Irmina Bungaitė   21:13  22:20 [16']
   



2018-04-21  
   7-a vieta
 7    Kristina Ežerskytė,  Sandra Goroškaitė  
[150] 16:00   K.Ežerskytė, S.Goroškaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.