Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Goda Giedrikaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
14
21
15
21
 22'
15
21
15
21
 14'
22
20
21
18
 17'
102/122
-20
1
3
2 Guoda Miniotaitė 
 Renata Stulpinaitė 
21
14
21
15
 22'
21
19
21
13
 27'
21
10
21
14
 15'
126/85
41
3
1
3 Modesta Kožkuvienė 
 Agnė Navickienė 
21
15
21
15
 14'
19
21
13
21
 27'
21
14
21
9
 14'
116/95
21
2
2
4 Kristina Ežerskytė 
 Sandra Goroškaitė 
20
22
18
21
 17'
10
21
14
21
 15'
14
21
9
21
 14'
85/127
-42
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ingūna Aldina 
 Luiza Ivanauskaitė 
14
21
21
17
12
21
 31'
21
9
21
14
 17'
89/82
7
1
2
2 Gintarė Kairytė 
 Renata Staupelienė 
21
14
17
21
21
12
 31'
21
7
21
9
 15'
101/63
38
2
1
3 Sigita Bartkienė 
 Irmina Bungaitė 
9
21
14
21
 17'
7
21
9
21
 15'
39/84
-45
0
3



2018-04-21  
   1-a vieta
 3    Guoda Miniotaitė,  Renata Stulpinaitė  
[147] 16:00   G.Miniotaitė, R.Stulpinaitė
 4    Gintarė Kairytė,  Renata Staupelienė   22:24  21:15  21:18 [32']
   



2018-04-21  
   3-a vieta
 2    Ingūna Aldina,  Luiza Ivanauskaitė  
[148] 16:00   M.Kožkuvienė, A.Navickienė
 5    Modesta Kožkuvienė,  Agnė Navickienė   21:17  21:13 [18']
   



2018-04-21  
   5-a vieta
 1    Goda Giedrikaitė,  Živilė Nečejauskaitė  
[149] 16:00   G.Giedrikaitė, Ž.Nečejauskaitė
 6    Sigita Bartkienė,  Irmina Bungaitė   21:13  22:20 [16']
   



2018-04-21  
   7-a vieta
 7    Kristina Ežerskytė,  Sandra Goroškaitė  
[150] 16:00   K.Ežerskytė, S.Goroškaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17 
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.