Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Arūnas Smalskis 
 Renata Stulpinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Smalskis, R.Stulpinaitė      
 16       ->      
  [20] 10:25    A.Smalskis, R.Stulpinaitė    
 9   Ąžuolas Galiauskas 
 Guoda Miniotaitė 
    21:11  21:12 [18']    
[1] 10:00    T.Paliulis, G.Kairytė      
 8   Tautvydas Paliulis 
 Gintarė Kairytė 
  21:11  21:17 [16']      
    [41] 11:15    A.Smalskis, R.Stulpinaitė  
 5   Vidmantas Galiauskas 
 Jurgita Girdiušaitė 
      21:8  21:15 [17']  
[2] 10:00    V.Galiauskas, J.Girdiušaitė      
 12   Augustas Janušonis 
 Goda Giedrikaitė 
  21:16  21:10 [16']      
  [21] 10:25   V.Galiauskas, J.Girdiušaitė    
 13         18:21  21:11  21:17 [37']    
 E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė      
 4   Emilijus Ivanauskas 
 Luiza Ivanauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [62] 12:10    A.Smalskis, R.Stulpinaitė
 3   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
        21:9  21:11 [15']
 E.Gedminas, E.Gedminienė      
 14       ->      
  [22] 10:50    E.Gedminas, E.Gedminienė    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:17  21:17 [18']    
[3] 10:00    R.Dovydėnas, I.Bungaitė      
 6   Ramūnas Dovydėnas 
 Irmina Bungaitė 
  21:13  21:6 [15']      
    [42] 11:15    K.Krūminas, R.Staupelienė  
 7   Almantas Abromaitis 
 Kristina Ežerskytė 
      21:13  21:14 [16']  
[4] 10:00    A.Abromaitis, K.Ežerskytė      
 10   Pavel Šavareiko 
 Sigita Bartkienė 
  18:21  21:7  21:8 [24']      
  [23] 10:50    K.Krūminas, R.Staupelienė    
 15         14:21  21:11  21:12 [23']    
 K.Krūminas, R.Staupelienė      
 2   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
  ->    V.Galiauskas, J.Girdiušaitė   3-a vieta
      [63] 12:10    E.Gedminas, E.Gedminienė
       E.Gedminas, E.Gedminienė   21:15  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Paliulis, G.Kairytė    
    [43] 11:40    T.Paliulis, G.Kairytė  
     E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė   21:13  21:15 [17']   5-a vieta
      [64] 12:35    T.Paliulis, G.Kairytė
     R.Dovydėnas, I.Bungaitė     21:23  21:7  21:12 [25']
    [44] 11:40    A.Abromaitis, K.Ežerskytė  
     A.Abromaitis, K.Ežerskytė   21:16  21:17 [21']  
         
         
       E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė   7-a vieta
      [65] 12:35    R.Dovydėnas, I.Bungaitė
       R.Dovydėnas, I.Bungaitė   21:9  21:13 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė    
   Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė   ->    
    [24] 10:50    Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė  
   A.Janušonis, G.Giedrikaitė     21:8  21:5 [11']  
   A.Janušonis, G.Giedrikaitė    
    ->     9-a vieta
      [45] 11:40    Ą.Galiauskas, G.Miniotaitė
        21:16  22:20 [18']
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
    [25] 10:50    J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
   P.Šavareiko, S.Bartkienė     21:2  21:10 [14']  
   P.Šavareiko, S.Bartkienė    
    ->    
         
       A.Janušonis, G.Giedrikaitė   11-a vieta
      [46] 11:40    P.Šavareiko, S.Bartkienė
       P.Šavareiko, S.Bartkienė   21:16  21:23  21:15 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.