Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Petkus, G.Mockutė      
 16       ->      
  [73] 15:10    J.Petkus, G.Mockutė    
 9   Simas Skurdauskas 
 Kristė Anciūtė 
    21:12  21:12 [16']    
[58] 14:00    V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė      
 8   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  21:9  21:8 [12']      
    [203] 10:10    J.Petkus, G.Mockutė  
 5   Danielius Beržanskis 
 Sofija Bagdonaitė 
      21:13  21:16 [21']  
[59] 14:00    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė      
 12   Simas Kanapeckas 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:7  21:2 [12']      
  [70] 14:45    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė    
 13   Šarūnas Stumbra 
 Sofija Surgutskytė 
    21:10  21:13 [16']    
[60] 14:20    Š.Stumbra, S.Surgutskytė      
 4   Ignas Lukoševičius 
 Danielė Švelnytė 
  15:21  21:8  21:8 [24']       1-a vieta
      [226] 11:20    J.Petkus, G.Mockutė
 3   Ardas Valantiejus 
 Vitalija Movšovič 
        19:21  21:15  21:8 [29']
[61] 14:20    A.Valantiejus, V.Movšovič      
 14   Paulius Levickas 
 Augustė Leimonaitė 
  21:7  21:9 [13']      
  [86] 16:00    A.Valantiejus, V.Movšovič    
 11   Danielius Tarachovskis 
 Emilija Žėkaitė 
    21:12  21:9 [12']    
[72] 15:10    D.Tarachovskis, E.Žėkaitė      
 6   Rapolas Grigaliūnas 
 Urtė Rakštytė 
  12:21  22:20  21:19 [29']      
    [204] 10:10    L.Borusas, S.Golubickaitė  
 7   Mamertas Noreika 
 Snežana Poklikajeva 
      21:19  21:13 [16']  
[71] 14:45    M.Noreika, S.Poklikajeva      
 10   Simas Novikas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  21:18  21:9 [16']      
  [87] 16:00    L.Borusas, S.Golubickaitė    
 15         21:9  21:9 [11']    
 L.Borusas, S.Golubickaitė      
 2   Laurynas Borusas 
 Samanta Golubickaitė 
  ->    D.Beržanskis, S.Bagdonaitė   3-a vieta
      [227] 11:45    A.Valantiejus, V.Movšovič
       A.Valantiejus, V.Movšovič   21:17  24:22 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė    
    [205] 10:10    Š.Stumbra, S.Surgutskytė  
     Š.Stumbra, S.Surgutskytė   21:15  19:21  22:20 [29']   5-a vieta
      [228] 11:45    M.Noreika, S.Poklikajeva
     D.Tarachovskis, E.Žėkaitė     21:19  21:15 [17']
    [206] 10:10    M.Noreika, S.Poklikajeva  
     M.Noreika, S.Poklikajeva   21:13  22:20 [15']  
         
         
       V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė   7-a vieta
     
       D.Tarachovskis, E.Žėkaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Skurdauskas, K.Anciūtė    
   S.Skurdauskas, K.Anciūtė   ->    
    [209] 10:30    S.Skurdauskas, K.Anciūtė  
   S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė     22:20  26:24 [22']  
  [88] 16:00    I.Lukoševičius, D.Švelnytė    
   I.Lukoševičius, D.Švelnytė   21:12  21:16 [17']     9-a vieta
      [229] 11:45    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė
   P.Levickas, A.Leimonaitė       21:15  21:12 [17']
  [89] 16:00    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė    
   R.Grigaliūnas, U.Rakštytė   21:7  21:12 [14']    
    [210] 10:30    R.Grigaliūnas, U.Rakštytė  
   S.Novikas, K.Urbonavičiūtė     21:17  21:14 [19']  
   S.Novikas, K.Urbonavičiūtė    
    ->    
         
       I.Lukoševičius, D.Švelnytė   11-a vieta
     
       S.Novikas, K.Urbonavičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė  
     S.Kanapeckas, M.Marcinkevičiūtė   ->   13-a vieta
     
     P.Levickas, A.Leimonaitė     ->
     P.Levickas, A.Leimonaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.