Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-08 2018-06-09 2018-06-09 2018-06-10 2018-06-10  
 1   Felix Burestedt    Dėl 1-16 vietos        
[185] 15:45    F.Burestedt        
 32   Ilias Xanthou    21:14  21:11 [23']        
  [249] 12:00    F.Burestedt      
 17   Mateusz Danielak      21:14  21:12 [31']      
[186] 15:45    S.Gulomzoda        
 16   Shokhzod Gulomzoda    19:21  21:17  21:19 [51']        
    [277] 17:30    F.Burestedt    
 9   Dmytro Zavadsky        24:22  21:12 [41']    
[187] 15:55    D.Zavadsky        
 24   Wolfgang Gnedt    21:16  21:13 [31']        
  [250] 12:00    D.Zavadsky      
 25   Mateusz Swierczynki      21:14  21:17 [39']      
[188] 15:55    M.Swierczynki        
 8   Oleksandar Shmundyak    21:17  16:21  21:19 [56']        
      [296] 10:00    F.Burestedt  
 5   Joshua Magee          20:22  21:13  21:15 [57']  
[189] 16:20    J.Magee        
 28   David Jones    21:14  21:23  21:18 [64']        
  [251] 12:00    J.Magee      
 21   Oscar Sunekær      23:21  21:13 [30']      
[190] 16:20    E.Bracke        
 12   Elias Bracke    21:15  21:17 [34']        
    [278] 17:30    J.Magee    
 13   Milan Dratva        24:22  22:20 [37']    
[191] 16:20    K.Jakowczuk        
 20   Krzysztof Jakowczuk    21:9  11:21  21:13 [37']        
  [252] 12:00    J.Carraggi      
 29   Jaromir Janacek      22:20  21:16 [30']      
[192] 16:30    J.Carraggi        
 4   Julien Carraggi    8:21  21:17  21:13 [39']         1-a vieta
        [305] 16:00    F.Burestedt
 3   Vegard Rikheim            21:12  23:21 [35']
[193] 16:30    V.Rikheim        
 30   Georgii Karpov    19:21  23:21  21:15 [47']        
  [253] 12:30    O.Král      
 19   Mihkel Laanes      15:21  21:16  21:17 [58']      
[194] 16:55    O.Král        
 14   Ondřej Král    21:15  21:13 [27']        
    [279] 17:30    M.Rogalski    
 11   Peter Roenn Stensaeth        21:13  21:12 [30']    
[195] 16:55    J.Toft        
 22   Jesper Toft    21:18  22:20 [35']        
  [254] 12:30    M.Rogalski      
 27   Matej Hlinican      21:7  27:25 [34']      
[196] 16:55    M.Rogalski        
 6   Michal Rogalski    21:14  21:8 [24']        
      [298] 10:30    M.Rogalski  
 7   Andy Tsai          21:9  21:13 [30']  
[197] 17:05    K.Leonov        
 26   Kyrylo Leonov    24:22  21:17 [34']        
  [255] 12:30    A.Dwicahyo      
 23   Ade Resky Dwicahyo      21:10  21:19 [30']      
[198] 17:05    A.Dwicahyo        
 10   Rasmus Messerschmidt    14:21  21:15  21:4 [46']        
    [280] 17:30    D.Bosniuk    
 15   Danylo Bosniuk        21:16  19:21  21:9 [56']    
[199] 17:30    D.Bosniuk        
 18   Filip Budzel    19:21  21:12  21:12 [47']      J.Magee   3-a vieta
  [256] 12:30    D.Bosniuk  
 31   Joonas Korhonen      21:9  21:12 [26']    D.Bosniuk   ->
[200] 17:30    S.Sipani        
 2   Sahil Sipani    21:15  21:14 [30']     Dėl 5-8 vietos    
       D.Zavadsky    
       
       J.Carraggi   ->   5-a vieta
       
       O.Král     ->
       
       A.Dwicahyo   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Gulomzoda      
       
     M.Swierczynki   ->    
       
     E.Bracke     ->  
       
     K.Jakowczuk   ->     9-a vieta
       
     V.Rikheim       ->
       
     J.Toft   ->    
       
     K.Leonov     ->  
       
     S.Sipani   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   I.Xanthou        
       
   M.Danielak   ->      
       
   W.Gnedt     ->    
       
   O.Shmundyak   ->      
       
   D.Jones       ->  
       
   O.Sunekær   ->      
       
   M.Dratva     ->    
       
   J.Janacek   ->       17-a vieta
       
   G.Karpov         ->
       
   M.Laanes   ->      
       
   P.Stensaeth     ->    
       
   M.Hlinican   ->      
       
   A.Tsai       ->  
       
   R.Messerschmidt   ->      
       
   F.Budzel     ->    
       
   J.Korhonen   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.