Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-08 2018-06-09 2018-06-09 2018-06-10 2018-06-10  
 1   Kristin Kuuba    Dėl 1-16 vietos        
[169] 14:00    K.Kuuba        
 32   Monika Radovska    21:18  21:16 [27']        
  [241] 11:00    K.Kuuba      
 17   Gerda Voitechovskaja      21:17  21:11 [30']      
[174] 14:35    S.Küspert        
 16   Stine Susan Küspert    21:6  21:7 [21']        
    [281] 18:10    K.Kuuba    
 9   Maria Delcheva        21:18  21:14 [29']    
[170] 14:00    M.Delcheva        
 24   Elisa Wiborg    21:14  21:16 [21']        
  [246] 11:30    V.Lesnaya      
 25   Amalie Schulz      21:18  21:18 [32']      
[175] 14:35    V.Lesnaya        
 8   Vladyslava Lesnaya    21:16  19:21  21:18 [55']        
      [295] 10:00    K.Kuuba  
 5   Agnes Korosi          21:13  21:8 [23']  
[176] 14:35    A.Korosi        
 28   Anastasia Shapovalova    21:5  21:19 [21']        
  [242] 11:00    A.Korosi      
 21   Eleni Christodoulou      21:6  21:13 [21']      
[171] 14:00    A.Cherniavskaya        
 12   Anastasiya Cherniavskaya    26:24  21:11 [34']        
    [282] 18:10    A.Korosi    
 13   Ksenia Evgenova        14:21  21:10  22:20 [48']    
[172] 14:10    K.Evgenova        
 20   Ieva Pope    21:15  21:10 [23']        
  [243] 11:00    K.Evgenova      
 29   Prashi Joshi      21:18  21:19 [38']      
[173] 14:10    P.Joshi        
 4   Kristina Silich    21:14  21:14 [29']         1-a vieta
        [303] 15:00    K.Kuuba
 3   Tereza Svabikova            21:23  21:18  21:18 [55']
[177] 14:45    T.Svabikova        
 30   Dana Danilenko    9:11 [6']        
  [245] 11:30    T.Svabikova      
 19   Manon Krieger      21:12  22:20 [23']      
[178] 14:45    M.Krieger        
 14   Kati-Kreet Marran    21:14  9:21  21:19 [41']        
    [283] 18:10    J.Hart    
 11   Anna Mikhalkova        16:21  21:14  21:17 [44']    
[179] 15:10    A.Mikhalkova        
 22   Vytautė Fomkinaitė    21:14  19:21  21:6 [43']        
  [247] 11:30    J.Hart      
 27   Karolina Wladzinska      20:22  21:13  21:12 [46']      
[180] 15:10    J.Hart        
 6   Jordan Hart    21:17  21:13 [29']        
      [297] 10:30    J.Hart  
 7   Brid Stepper          23:21  21:11 [34']  
[181] 15:10    E.Pyatina        
 26   Elizaveta Pyatina    23:21  24:22 [35']        
  [244] 11:00    E.Pyatina      
 23   Daniella Gonda      21:12  21:14 [25']      
[182] 15:20    G.Saar        
 10   Getter Saar    14:21  21:18  21:18 [47']        
    [284] 18:10    A.Zaitsava    
 15   Abigail Holden        21:15  21:11 [30']    
[183] 15:20    A.Holden        
 18   Katserina Zablotskaja    21:7  21:23  21:8 [42']      A.Korosi   3-a vieta
  [248] 11:30    A.Zaitsava  
 31   Rachael Darragh      21:17  21:18 [31']    A.Zaitsava   ->
[184] 15:45    A.Zaitsava        
 2   Alesia Zaitsava    21:9  21:11 [26']     Dėl 5-8 vietos    
       V.Lesnaya    
       
       K.Evgenova   ->   5-a vieta
       
       T.Svabikova     ->
       
       E.Pyatina   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Küspert      
       
     M.Delcheva   ->    
       
     A.Cherniavskaya     ->  
       
     P.Joshi   ->     9-a vieta
       
     M.Krieger       ->
       
     A.Mikhalkova   ->    
       
     G.Saar     ->  
       
     A.Holden   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   M.Radovska        
       
   G.Voitechovskaja   ->      
       
   E.Wiborg     ->    
       
   A.Schulz   ->      
       
   A.Shapovalova       ->  
       
   E.Christodoulou   ->      
       
   I.Pope     ->    
       
   K.Silich   ->       17-a vieta
       
   D.Danilenko         ->
       
   K.Marran   ->      
       
   V.Fomkinaitė     ->    
       
   K.Wladzinska   ->      
       
   B.Stepper       ->  
       
   D.Gonda   ->      
       
   K.Zablotskaja     ->    
       
   R.Darragh   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.