Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-08 2018-06-09 2018-06-09 2018-06-10 2018-06-10  
 1   Pawel Smilowski 
 Magdalena Swierczynska 
  Dėl 1-16 vietos        
[204] 18:05    P.Smilowski, M.Swierczynska        
 32   Andrei Klimenkov 
 Anastasiya Cherniavskaya 
  21:11  22:20 [24']        
  [240] 10:30    P.Smilowski, M.Swierczynska      
 17   Ilya Venediktov 
 Mariia Sukhova 
    21:12  21:12 [20']      
[205] 18:05    L.Barinov, A.Boiarun        
 16   Lev Barinov 
 Anastasiia Boiarun 
  21:12  21:18 [24']        
    [273] 17:00    P.Smilowski, M.Swierczynska    
 9   Magnus Christensen 
 Natalie Syvertsen 
      21:8  21:16 [25']    
[201] 17:30    D.Zavadsky, V.Lesnaya        
 24   Dmytro Zavadsky 
 Vladyslava Lesnaya 
  21:15  21:15 [24']        
  [233] 10:00    D.Zavadsky, V.Lesnaya      
 25   Konrad Ploch 
 Aleksandra Goszcynska 
    21:9  21:18 [28']      
[206] 18:05    K.Ploch, A.Goszcynska        
 8   Georgii Karpov 
 Anastasiia Kurdyukova 
  26:24  17:21  21:17 [44']        
      [293] 10:00    P.Smilowski, M.Swierczynska  
 5   Filip Budzel 
 Tereza Svabikova 
        21:9  21:17 [21']  
[212] 18:50    F.Budzel, T.Svabikova        
 28   Carl Christian Mork 
 Elisa Wiborg 
  24:22  21:19 [25']        
  [234] 10:00    F.Budzel, T.Svabikova      
 21   Manuel Manca 
 Natalia Mitchell 
    16:21  25:23  21:14 [44']      
[207] 18:15    E.Vasigaran, D.Vasigaran        
 12   Eveshgaran Vasigaran 
 Dharshinie Vasigaran 
  21:17  21:16 [26']        
    [274] 17:00    J.Toft, N.Anthonisen    
 13   Daniel Johannesson 
 Sigridur Arnadottir 
      21:19  18:21  21:16 [38']    
[208] 18:15    M.Ociepa, A.Foryta        
 20   Maciej Ociepa 
 Agnieszka Foryta 
  19:21  21:15  21:16 [33']        
  [235] 10:00    J.Toft, N.Anthonisen      
 29   Petros Tentas 
 Eirini Goygleri 
    16:21  21:13  21:14 [34']      
[209] 18:40    J.Toft, N.Anthonisen        
 4   Jesper Toft 
 Natasja P. Anthonisen 
  21:8  21:14 [20']         1-a vieta
        [304] 15:30    C.Hemming, F.Liew
 3   Mikhail Lavrikov 
 Anastasia Shapovalova 
          17:21  21:14  21:18 [46']
[202] 17:40    M.Lavrikov, A.Shapovalova        
 30   Marcus Loo 
 Helina Ruutel 
  22:20  24:22 [25']        
  [237] 10:30    M.Lavrikov, A.Shapovalova      
 19   Kristofer Darri Finnsson 
 Thorunn Eylands 
    14:21  21:17  24:22 [39']      
[210] 18:40    R.Cybulski, W.Dabczynska        
 14   Robert Cybulski 
 Wiktoria Dabczynska 
  21:13  19:21  21:18 [43']        
    [275] 17:00    C.Hemming, F.Liew    
 11   Callum Hemming 
 Fee Teng Liew 
      21:13  21:10 [21']    
[213] 18:50    C.Hemming, F.Liew        
 22   Bedrich Valenta 
 Martina Krocova 
  21:11  21:9 [17']        
  [238] 10:30    C.Hemming, F.Liew      
 27   Rasmus Espersen 
 Christine Busch 
    21:11  21:19 [25']      
[203] 17:40    R.Espersen, C.Busch        
 6   Uladzimir Varantsou 
 Kristina Silich 
  21:11  21:6 [21']        
      [294] 10:00   C.Hemming, F.Liew  
 7   Artem Tkachuk 
 Anna Mikhalkova 
          B/Ž  
[211] 18:40    A.Tkachuk, A.Mikhalkova        
 26   Avinash Gupta 
 Basia Grodynska 
  21:13  21:15 [24']        
  [236] 10:00    A.Tkachuk, A.Mikhalkova      
 23   Pedro Arturo Garcia-Flores 
 Jacqueline Wendy Myers 
    23:21  20:22  21:19 [61']      
[214] 19:15    P.Reynolds, R.Darragh        
 10   Paul Reynolds 
 Rachael Darragh 
  21:6  21:13 [20']        
    [276] 17:00    D.Zietek, W.Adamek    
 15   Dominik Zietek 
 Wiktoria Adamek 
      18:21  21:19  21:18 [48']    
[215] 19:15    D.Zietek, W.Adamek        
 18   Jesper Kristensen 
 Marie Christensen 
  21:16  21:18 [22']      J.Toft, N.Anthonisen   3-a vieta
  [239] 10:30    D.Zietek, W.Adamek  
 31   Aleksander Jablonski 
 Kornelia Marczak 
    21:12  21:15 [27']    D.Zietek, W.Adamek   ->
[216] 19:15    A.Jablonski, K.Marczak        
 2   Fredrik Kristensen 
 Solvar Flaten Jorgensen 
    B/Ž     Dėl 5-8 vietos    
       D.Zavadsky, V.Lesnaya    
       
       F.Budzel, T.Svabikova   ->   5-a vieta
       
       M.Lavrikov, A.Shapovalova     ->
       
       A.Tkachuk, A.Mikhalkova   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Barinov, A.Boiarun      
       
     K.Ploch, A.Goszcynska   ->    
       
     E.Vasigaran, D.Vasigaran     ->  
       
     M.Ociepa, A.Foryta   ->     9-a vieta
       
     R.Cybulski, W.Dabczynska       ->
       
     R.Espersen, C.Busch   ->    
       
     P.Reynolds, R.Darragh     ->  
       
     A.Jablonski, K.Marczak   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   A.Klimenkov, A.Cherniavskaya        
       
   I.Venediktov, M.Sukhova   ->      
       
   M.Christensen, N.Syvertsen     ->    
       
   G.Karpov, A.Kurdyukova   ->      
       
   C.Mork, E.Wiborg       ->  
       
   M.Manca, N.Mitchell   ->      
       
   D.Johannesson, S.Arnadottir     ->    
       
   P.Tentas, E.Goygleri   ->       17-a vieta
       
   M.Loo, H.Ruutel         ->
       
   K.Finnsson, T.Eylands   ->      
       
   B.Valenta, M.Krocova     ->    
       
   U.Varantsou, K.Silich   ->      
       
   A.Gupta, B.Grodynska       ->  
       
   P.Garcia-Flores, J.Myers   ->      
       
   J.Kristensen, M.Christensen     ->    
       
   F.Kristensen, S.Jorgensen   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV  
     Mėgėjai B    VV  
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.