Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas (Kvalifikacija), dalyvių- 48, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
 1   Viktoria Kozyreva       
 V.Kozyreva    
 64       ->    
  [77] 15:20    V.Kozyreva  
 33   Anna Bygum      13:21  22:20  27:25 [55']  
[29] 11:10    A.Bygum    
 32   Rebeka Aleksevičiūtė    21:14  21:14 [22']    
    [145] 10:45    B.Stepper
 17   Helis Pajuste        21:14  21:14 [26']
 H.Pajuste    
 48       ->    
  [78] 15:20    B.Stepper  
 49   Brid Stepper      21:13  21:17 [23']  
[30] 11:10    B.Stepper    
 16   Jekaterina Romanova    21:17  21:16 [28']    

   2-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
       
 9   Monika Radovska       
 M.Radovska    
 56       ->    
  [79] 15:45    M.Radovska  
 41   Jacqueline Wendy Myers      21:11  21:6 [20']  
[31] 11:30    L.Germann    
 24   Lena Germann    21:9  21:9 [17']    
    [146] 10:45    M.Radovska
 25   Natalia Mitchell        21:11  21:15 [24']
 N.Mitchell    
 40       ->    
  [80] 15:45    Y.Paksyutova  
 57   Yevgeniya Paksyutova      21:7  21:11 [18']  
[32] 11:30    Y.Paksyutova    
 8   Karolina Szubert    13:21  21:14  21:9 [34']    
       

   3-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
 5   Oliwia Socha       
 O.Socha    
 60       ->    
  [81] 15:45    L.Poghosyan  
 37   Lilit Poghosyan      19:21  21:14  21:11 [44']  
[33] 11:30    L.Poghosyan    
 28   Vitalija Movšovič    21:12  21:8 [19']    
    [147] 10:55    P.Joshi
 21   Maryana Viarbitskaya        21:15  22:20 [35']
 M.Viarbitskaya    
 44       ->    
  [82] 15:45    P.Joshi  
 53   Prashi Joshi      16:21  21:13  21:12 [39']  
[34] 11:30    P.Joshi    
 12   Katrin Neudolt    13:21  21:12  23:21 [44']    

   4-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
       
 13   Emilie Hamang       
 E.Hamang    
 52       ->    
  [83] 15:55    E.Hamang  
 45   Hanna Karkaus      21:10  21:18 [21']  
[35] 11:40    H.Karkaus    
 20   Anastasiia Boiarun    21:12  15:21  21:16 [32']    
    [148] 10:55    A.Shapovalova
 29   Anastasia Shapovalova        21:14  17:21  21:13 [39']
 A.Shapovalova    
 36       ->    
  [84] 15:55    A.Shapovalova  
 61   Emma Hooper      21:11  17:21  21:16 [35']  
[36] 11:40    U.Berga    
 4   Una Berga    21:9  21:12 [21']    
       

   5-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
 3   Marie Christensen       
[37] 12:00    S.Küspert    
 62   Stine Susan Küspert    21:8  21:8 [18']    
  [85] 16:20    S.Küspert  
 35         21:11  21:19 [27']  
 E.Diordiev    
 30   Elena-Alexandra Diordiev    ->    
    [149] 11:20    S.Küspert
 19   Anastasia Zintsidou        21:4  21:15 [23']
[38] 12:00    S.Arnadottir    
 46   Sigridur Arnadottir    21:19  21:18 [30']    
  [86] 16:20    R.Kuhl  
 51         24:22  21:19 [33']  
 R.Kuhl    
 14   Rebecca Kuhl    ->    
     

   6-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
 11   Thorunn Eylands       
[39] 12:00    T.Eylands    
 54   Liana Lenceviča    21:15  19:21  21:16 [41']    
  [87] 16:20    A.Iakovleva  
 43         21:13  21:14 [21']  
 A.Iakovleva    
 22   Alena Iakovleva    ->    
    [150] 11:20    V.Lesnaya
 27   Kirstin Boonen        21:16  21:19 [25']
[40] 12:00    T.Woods    
 38   Toni Woods      B/Ž    
  [88] 16:20    V.Lesnaya  
 59         21:15 [10']  
 V.Lesnaya    
 6   Vladyslava Lesnaya    ->    
       

   7-a kvalifikacija

2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
 7   Veronika Dobiašova       
[41] 12:10    K.Wladzinska    
 58   Karolina Wladzinska    21:15  21:15 [26']    
  [89] 16:30    K.Wladzinska  
 39         21:11  21:9 [23']  
 V.Ellingsen    
 26   Vera Ellingsen    ->    
    [151] 11:20    K.Wladzinska
 23   Anastasia Stogova        16:21  22:20  21:15 [44']
[42] 12:10    A.Stogova    
 42   Theresa Isenberg    21:16  21:13 [25']    
  [90] 16:30    A.Sharapova  
 55         10:21  24:22  21:15 [45']  
 A.Sharapova    
 10   Anastasiia Sharapova    ->    

   8-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-07 2018-06-08  
       
 15   Victoria Korobova       
[43] 12:30    A.Jäger    
 50   Annabella Jäger    21:7  21:19 [21']    
  [91] 16:55    A.Jäger  
 47         21:14  21:10 [24']  
 O.Miksza    
 18   Olga Miksza    ->    
    [152] 11:30    A.Schulz
 31   Amalie Schulz        21:16  21:14 [26']
[44] 12:30    A.Schulz    
 34   Arna Karen Johannsdottir    21:15  21:12 [25']    
  [92] 16:55    A.Schulz  
 63         21:19  21:15 [35']  
 J.Stanisz    
 2   Joanna Stanisz    ->    

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.