Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  


   1-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 1   Sturla Flaten Jorgensen 
 Carl Christian Mork 
   
 S.Jorgensen, C.Mork  
 32       ->
  [153] 11:30   K.Ploch, D.Zietek
 17   Brian Holtschke 
 Malte Wagner 
      B/Ž
[123] 20:00    K.Ploch, D.Zietek  
 16   Konrad Ploch 
 Dominik Zietek 
  21:8  21:13 [20']  
     

   2-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 9   Sergiy Garist 
 Patryk Kordek 
   
[120] 19:50    S.Garist, P.Kordek  
 24   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
  22:20  21:14 [26']  
  [162] 12:40    S.Garist, P.Kordek
 25   Stein Bondroit 
 Magnus Toftegaard 
    21:10  22:20 [22']
[116] 19:15   H.Pilve, A.Raudsepp  
 8   Hans-Kristjan Pilve 
 Alexander Raudsepp 
    B/Ž  
     

   3-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 5   Alexander Cook 
 Adam Lam 
   
 A.Cook, A.Lam  
 28       ->  
  [159] 12:30    A.Dwicahyo, A.Qowimuramadhoni
 21   Ade Resky Dwicahyo 
 Azmy Qowimuramadhoni 
    21:15  21:18 [26']
[118] 19:25    A.Dwicahyo, A.Qowimuramadhoni  
 12   Adam Pringle 
 Ciar Pringle 
  21:19  23:21 [32']  
     

   4-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 13   Philip Kidmose Henriksen 
 Nicolaj Wolf 
   
[119] 19:25   P.Henriksen, N.Wolf  
 20   Piotr Gajda 
 Norbert Swierk 
    B/Ž  
  [163] 12:40    A.Gupta, J.Macgregor
 29   Johan Bademo 
 Victor Bonnier 
    16:21  21:17  21:13 [43']
[121] 19:50   A.Gupta, J.Macgregor  
 4   Avinash Gupta 
 Jack Macgregor 
    B/Ž  
     

   5-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 3   Torjus Flatten 
 Peter Roenn Stensaeth 
   
[122] 19:50    J.Toft, M.Vestergaard  
 30   Jesper Toft 
 Mads Vestergaard 
  21:19  23:25  21:11 [45']  
  [164] 13:05    J.Toft, M.Vestergaard
 19   Nikita Fedotovskikh 
 Ilya Venediktov 
    21:14  21:13 [21']
[128] 20:25   N.Fedotovskikh, I.Venediktov  
 14   David Jones 
 Johnnie Torjussen 
    B/Ž  
     

   6-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 11   Rasmus Espersen 
 Sebastian Grønbjerg 
   
[127] 20:25    R.Espersen, S.Grønbjerg  
 22   Felix Hammes 
 Lukas Junker 
  21:10  21:16 [24']  
  [160] 12:30    R.Espersen, S.Grønbjerg
 27         21:7  21:9 [18']
 J.Alhasanov, S.Huseynov  
 6   Jahid Alhasanov 
 Sabuhi Huseynov 
  ->  
     

   7-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 7   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
   
[124] 20:00    P.Correl, A.Fleischer  
 26   Peter Correl 
 Andreas Fleischer 
  21:7  21:17 [20']  
  [165] 13:05    P.Correl, A.Fleischer
 23   Simon Sandholm 
 Hannes Svensson 
    14:21  24:22  21:14 [40']
[125] 20:25    S.Sandholm, H.Svensson  
 10   Flurin Furrer 
 Manuel Manca 
  21:11  21:15 [21']  
     

   8-a kvalifikacija
2018-06-07 2018-06-08  
 15   Mattias Borg 
 Alexander Landberg 
   
[126] 20:25    R.Cybulski, A.Szolc  
 18   Robert Cybulski 
 Adam Szolc 
  21:9  14:21  21:19 [44']  
  [166] 13:05    R.Cybulski, A.Szolc
 31         21:23  21:13  21:16 [42']
 J.Honkanen, M.Lahtinen  
 2   Juha Honkanen 
 Miika Lahtinen 
  ->  
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.