Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  

   1-a kvalifikacija
2018-06-08  
 1   Theresa Isenberg 
 Brid Stepper 
 
[154] 11:55     T.Isenberg, B.Stepper 
 16   Anna Bygum 
 Josefine Redkjær Jensen 
  21:16  20:22  24:22 [48']
   

   2-a kvalifikacija
2018-06-08  
 9   Sandra Damaškaitė 
 Vaida Slušnienė 
 
[155] 11:55     L.Bujak, A.Duda 
 8   Laura Bujak 
 Anna Duda 
  21:7  21:15 [21']
   

   3-a kvalifikacija
2018-06-08  
 5   Anastasiia Kurdyukova 
 Anastasia Shapovalova 
 
[167] 13:15     A.Kurdyukova, A.Shapovalova 
 12   Natasja P. Anthonisen 
 Clara Graversen 
  21:18  21:23  22:20 [53']
   

   4-a kvalifikacija
2018-06-08  
 13   Samanta Golubickaitė 
 Vitalija Movšovič 
 
[156] 11:55     V.Kozyreva, M.Sukhova 
 4   Viktoria Kozyreva 
 Mariia Sukhova 
  21:7  21:6 [15']
   

   5-a kvalifikacija
2018-06-08  
 3   Abigail Holden 
 Fee Teng Liew 
 
[157] 12:05     A.Holden, F.Liew 
 14   Hanna Bandarenka 
 Elizaveta Kaminskaya 
  21:15  21:10 [20']
   

   6-a kvalifikacija
2018-06-08  
 11   Eleni Christodoulou 
 Anastasia Zintsidou 
 
[168] 13:15     A.Jäger, S.Küspert 
 6   Annabella Jäger 
 Stine Susan Küspert 
  21:13  23:21 [30']
   

   7-a kvalifikacija
2018-06-08  
 7   Marie Christensen 
 Vera Ellingsen 
 
[158] 12:05     W.Adamek, A.Foryta 
 10   Wiktoria Adamek 
 Agnieszka Foryta 
  21:8  21:8 [20']
   

   8-a kvalifikacija
2018-06-08  
 15   Magdalena Swierczynska 
 Karolina Szubert 
 
[161] 12:30     D.Gonda, A.Korosi 
 2   Daniella Gonda 
 Agnes Korosi 
  21:6  21:14 [23']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.