Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian International 2018, Data: 2018-06-07, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas (Kvalifikacija), dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  

   1-a kvalifikacija
2018-06-08  
 1   Theresa Isenberg 
 Brid Stepper 
 
[154] 11:55     T.Isenberg, B.Stepper 
 16   Anna Bygum 
 Josefine Redkjær Jensen 
  21:16  20:22  24:22 [48']
   

   2-a kvalifikacija
2018-06-08  
 9   Sandra Damaškaitė 
 Vaida Slušnienė 
 
[155] 11:55     L.Bujak, A.Duda 
 8   Laura Bujak 
 Anna Duda 
  21:7  21:15 [21']
   

   3-a kvalifikacija
2018-06-08  
 5   Anastasiia Kurdyukova 
 Anastasia Shapovalova 
 
[167] 13:15     A.Kurdyukova, A.Shapovalova 
 12   Natasja P. Anthonisen 
 Clara Graversen 
  21:18  21:23  22:20 [53']
   

   4-a kvalifikacija
2018-06-08  
 13   Samanta Golubickaitė 
 Vitalija Movšovič 
 
[156] 11:55     V.Kozyreva, M.Sukhova 
 4   Viktoria Kozyreva 
 Mariia Sukhova 
  21:7  21:6 [15']
   

   5-a kvalifikacija
2018-06-08  
 3   Abigail Holden 
 Fee Teng Liew 
 
[157] 12:05     A.Holden, F.Liew 
 14   Hanna Bandarenka 
 Elizaveta Kaminskaya 
  21:15  21:10 [20']
   

   6-a kvalifikacija
2018-06-08  
 11   Eleni Christodoulou 
 Anastasia Zintsidou 
 
[168] 13:15     A.Jäger, S.Küspert 
 6   Annabella Jäger 
 Stine Susan Küspert 
  21:13  23:21 [30']
   

   7-a kvalifikacija
2018-06-08  
 7   Marie Christensen 
 Vera Ellingsen 
 
[158] 12:05     W.Adamek, A.Foryta 
 10   Wiktoria Adamek 
 Agnieszka Foryta 
  21:8  21:8 [20']
   

   8-a kvalifikacija
2018-06-08  
 15   Magdalena Swierczynska 
 Karolina Szubert 
 
[161] 12:30     D.Gonda, A.Korosi 
 2   Daniella Gonda 
 Agnes Korosi 
  21:6  21:14 [23']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV  
     Mėgėjai B    VV  
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.