Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-05-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05 2018-05-05  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[92] 14:40    M.Šames      
 16   Renaldas Šileris    21:9  15:21  21:10 [31']      
  [104] 15:05    M.Šames    
 9   Gedmantas Čepkauskas      21:7  21:10 [16']    
[93] 14:40    G.Čepkauskas      
 8   Linas Supronas    19:21  21:14  21:19 [47']      
    [128] 16:25    M.Šames  
 5   Kazimieras Dauskurtas        16:21  21:17  24:22 [50']  
[86] 14:15    K.Dauskurtas      
 12   Tomas Tiškus    21:12  21:10 [20']      
  [105] 15:30    J.Petkus    
 13   Karolis Reimeris      21:18  21:18 [35']    
[87] 14:15    J.Petkus      
 4   Jonas Petkus    21:15  21:10 [20']       1-a vieta
      [150] 17:45    P.Bartušis
 3   Ignas Reznikas          21:11  21:16 [24']
[88] 14:15    I.Reznikas      
 14   Klaidas Drevinskas    21:15  21:12 [19']      
  [106] 15:30    I.Reznikas    
 11   Edgaras Slušnys      21:8  21:15 [22']    
[89] 14:40    E.Slušnys      
 6   Benas Vaškevičius    21:17  21:19 [24']      
    [129] 16:25    P.Bartušis  
 7   Ramūnas Bilius        21:16  21:14 [18']  
[90] 14:40    P.Bartušis      
 10   Povilas Bartušis    21:7  21:9 [12']      
  [107] 15:30    P.Bartušis    
 15   Giedrius Dima      21:13  20:22  21:17 [43']    
[91] 14:40    T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    21:16  21:6 [20']    J.Petkus   3-a vieta
      [151] 17:45    I.Reznikas
       I.Reznikas   20:9 [8']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas    
    [130] 16:50    K.Dauskurtas  
     K.Dauskurtas   21:16  21:10 [22']   5-a vieta
      [152] 17:45    K.Dauskurtas
     E.Slušnys     24:22  13:21  21:13 [44']
    [131] 16:50    T.Vaškevičius  
     T.Vaškevičius   21:15  22:24  21:16 [41']  
         
         
       G.Čepkauskas   7-a vieta
     
       E.Slušnys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Šileris      
  [108] 15:30    R.Šileris    
   L.Supronas   15:21  21:16  21:7 [32']    
    [132] 16:50    R.Šileris  
   T.Tiškus     21:6  10:21  21:19 [27']  
  [109] 15:30    K.Reimeris    
   K.Reimeris   21:15  21:18 [16']     9-a vieta
      [153] 17:45    R.Bilius
   K.Drevinskas       21:17  21:19 [22']
  [110] 15:30    B.Vaškevičius    
   B.Vaškevičius   21:8  22:20 [18']    
    [133] 16:50    R.Bilius  
   R.Bilius     21:18  18:21  21:18 [40']  
  [111] 15:30    R.Bilius    
   G.Dima   16:21  21:13  21:13 [26']    
         
       K.Reimeris   11-a vieta
     
       B.Vaškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Supronas    
     
     T.Tiškus   ->   13-a vieta
     
     K.Drevinskas     ->
     
     G.Dima   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.