Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-06-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Simas Novikas    Dėl 1-16 vietos        
 S.Novikas        
 32       ->        
   S.Novikas      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [29] 11:05   S.Novikas    
 9   Matas Drukteinis        21:11  21:11 [14']    
 M.Drukteinis        
 24       ->        
  [13] 10:20    N.Budrikas      
 25         21:9  21:7 [15']      
 N.Budrikas        
 8   Nojus Budrikas    ->        
      [48] 11:50   S.Novikas  
 5   Deivydas Žilinskas          21:18  21:18 [31']  
 D.Žilinskas        
 28       ->        
  [14] 10:20   Ą.Barkauskas      
 21         21:23  21:16  21:18 [38']      
 Ą.Barkauskas        
 12   Ąžuolas Barkauskas    ->        
    [30] 11:05   S.Kanapeckas    
 13   Nojus Beitneris        21:19  21:17 [31']    
 N.Beitneris        
 20       ->        
  [15] 10:20   S.Kanapeckas      
 29         21:14  21:7 [19']      
 S.Kanapeckas        
 4   Simas Kanapeckas    ->         1-a vieta
        [66] 13:05   S.Novikas
 3   Deividas Paškevičius            21:14  21:18 [21']
 D.Paškevičius        
 30       ->        
  [16] 10:20   D.Paškevičius      
 19   Linas Budrikas      21:11  21:9 [19']      
[2] 10:00    L.Budrikas        
 14   Ignas Smaliukas    25:23  22:20 [21']        
    [31] 11:05   D.Paškevičius    
 11   Domas Daugėla        19:21  21:15  21:13 [28']    
 D.Daugėla        
 22       ->        
  [17] 10:45    D.Daugėla      
 27         21:17  21:15 [19']      
 M.Grytė        
 6   Mykolas Grytė    ->        
      [49] 12:15   A.Valatka  
 7   Justas Pocius          25:23  21:9 [23']  
 J.Pocius        
 26       ->        
  [18] 10:45   J.Tomkevičius      
 23         22:20  21:19 [25']      
 J.Tomkevičius        
 10   Justinas Tomkevičius    ->        
    [32] 11:05   A.Valatka    
 15   Kostas Raila        21:12  21:11 [29']    
[3] 10:00    K.Raila        
 18   Simonas Duoba    21:17  21:18 [18']      S.Kanapeckas   3-a vieta
  [19] 10:45    A.Valatka   [67] 13:05    S.Kanapeckas
 31         21:9  21:5 [12']    D.Paškevičius   21:16  12:21  21:15 [26']
 A.Valatka        
 2   Augustas Valatka    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Budrikas    
      [50] 12:15   Ą.Barkauskas  
       Ą.Barkauskas   21:9  21:7 [16']   5-a vieta
        [68] 13:05    Ą.Barkauskas
       D.Daugėla     21:15  21:18 [17']
      [51] 12:15   D.Daugėla  
       J.Tomkevičius   27:29  21:14  21:13 [34']  
           
           
         N.Budrikas   7-a vieta
        [69] 13:05   N.Budrikas
         J.Tomkevičius   21:14  21:12 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     M.Drukteinis    
     M.Drukteinis   ->    
      [52] 12:15   D.Žilinskas  
     D.Žilinskas     24:22  21:12 [22']  
    [33] 11:30   D.Žilinskas    
     N.Beitneris   21:17  21:18 [18']     9-a vieta
        [70] 13:05   D.Žilinskas
     L.Budrikas       20:22  21:8  21:8 [27']
    [34] 11:30    M.Grytė    
     M.Grytė   21:19  21:13 [17']    
      [53] 12:15    J.Pocius  
     J.Pocius     21:8  18:21  21:4 [24']  
    [35] 11:30   J.Pocius    
     K.Raila   21:11  21:10 [21']    
           
         M.Drukteinis   11-a vieta
        [71] 13:05    M.Grytė
         M.Grytė   21:15  21:11 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       N.Beitneris  
       N.Beitneris   ->   13-a vieta
        [72] 13:05   L.Budrikas
       L.Budrikas     21:19  18:21  21:19 [34']
      [54] 12:15   L.Budrikas  
       K.Raila   21:17  19:21  21:14 [27']  
           
           
          15-a vieta
         K.Raila
    Dėl 17-32 vietos      K.Raila   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         I.Smaliukas
          ->
   I.Smaliukas      
   I.Smaliukas   ->      
     I.Smaliukas    
      ->    
   .      
    ->      
      [36] 11:30   I.Smaliukas  
        21:17  21:12 [24']  
   .      
    ->      
     S.Duoba    
   S.Duoba     ->    
   S.Duoba      
    ->     19-a vieta
         S.Duoba
         S.Duoba   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.