Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-06-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Simas Novikas    Dėl 1-16 vietos        
 S.Novikas        
 32       ->        
   S.Novikas      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [29] 11:05   S.Novikas    
 9   Matas Drukteinis        21:11  21:11 [14']    
 M.Drukteinis        
 24       ->        
  [13] 10:20    N.Budrikas      
 25         21:9  21:7 [15']      
 N.Budrikas        
 8   Nojus Budrikas    ->        
      [48] 11:50   S.Novikas  
 5   Deivydas Žilinskas          21:18  21:18 [31']  
 D.Žilinskas        
 28       ->        
  [14] 10:20   Ą.Barkauskas      
 21         21:23  21:16  21:18 [38']      
 Ą.Barkauskas        
 12   Ąžuolas Barkauskas    ->        
    [30] 11:05   S.Kanapeckas    
 13   Nojus Beitneris        21:19  21:17 [31']    
 N.Beitneris        
 20       ->        
  [15] 10:20   S.Kanapeckas      
 29         21:14  21:7 [19']      
 S.Kanapeckas        
 4   Simas Kanapeckas    ->         1-a vieta
        [66] 13:05   S.Novikas
 3   Deividas Paškevičius            21:14  21:18 [21']
 D.Paškevičius        
 30       ->        
  [16] 10:20   D.Paškevičius      
 19   Linas Budrikas      21:11  21:9 [19']      
[2] 10:00    L.Budrikas        
 14   Ignas Smaliukas    25:23  22:20 [21']        
    [31] 11:05   D.Paškevičius    
 11   Domas Daugėla        19:21  21:15  21:13 [28']    
 D.Daugėla        
 22       ->        
  [17] 10:45    D.Daugėla      
 27         21:17  21:15 [19']      
 M.Grytė        
 6   Mykolas Grytė    ->        
      [49] 12:15   A.Valatka  
 7   Justas Pocius          25:23  21:9 [23']  
 J.Pocius        
 26       ->        
  [18] 10:45   J.Tomkevičius      
 23         22:20  21:19 [25']      
 J.Tomkevičius        
 10   Justinas Tomkevičius    ->        
    [32] 11:05   A.Valatka    
 15   Kostas Raila        21:12  21:11 [29']    
[3] 10:00    K.Raila        
 18   Simonas Duoba    21:17  21:18 [18']      S.Kanapeckas   3-a vieta
  [19] 10:45    A.Valatka   [67] 13:05    S.Kanapeckas
 31         21:9  21:5 [12']    D.Paškevičius   21:16  12:21  21:15 [26']
 A.Valatka        
 2   Augustas Valatka    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Budrikas    
      [50] 12:15   Ą.Barkauskas  
       Ą.Barkauskas   21:9  21:7 [16']   5-a vieta
        [68] 13:05    Ą.Barkauskas
       D.Daugėla     21:15  21:18 [17']
      [51] 12:15   D.Daugėla  
       J.Tomkevičius   27:29  21:14  21:13 [34']  
           
           
         N.Budrikas   7-a vieta
        [69] 13:05   N.Budrikas
         J.Tomkevičius   21:14  21:12 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     M.Drukteinis    
     M.Drukteinis   ->    
      [52] 12:15   D.Žilinskas  
     D.Žilinskas     24:22  21:12 [22']  
    [33] 11:30   D.Žilinskas    
     N.Beitneris   21:17  21:18 [18']     9-a vieta
        [70] 13:05   D.Žilinskas
     L.Budrikas       20:22  21:8  21:8 [27']
    [34] 11:30    M.Grytė    
     M.Grytė   21:19  21:13 [17']    
      [53] 12:15    J.Pocius  
     J.Pocius     21:8  18:21  21:4 [24']  
    [35] 11:30   J.Pocius    
     K.Raila   21:11  21:10 [21']    
           
         M.Drukteinis   11-a vieta
        [71] 13:05    M.Grytė
         M.Grytė   21:15  21:11 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       N.Beitneris  
       N.Beitneris   ->   13-a vieta
        [72] 13:05   L.Budrikas
       L.Budrikas     21:19  18:21  21:19 [34']
      [54] 12:15   L.Budrikas  
       K.Raila   21:17  19:21  21:14 [27']  
           
           
          15-a vieta
         K.Raila
    Dėl 17-32 vietos      K.Raila   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         I.Smaliukas
          ->
   I.Smaliukas      
   I.Smaliukas   ->      
     I.Smaliukas    
      ->    
   .      
    ->      
      [36] 11:30   I.Smaliukas  
        21:17  21:12 [24']  
   .      
    ->      
     S.Duoba    
   S.Duoba     ->    
   S.Duoba      
    ->     19-a vieta
         S.Duoba
         S.Duoba   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.