Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-06-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Evelina Karlikauskytė    Dėl 1-8 vietos      
[4] 10:00   E.Karlikauskytė      
 16   Augustė Stankevičiūtė    21:16  21:19 [29']      
  [20] 10:45   E.Karlikauskytė    
 9   Aina Ralytė      21:9  21:19 [26']    
[5] 10:00   D.Lygnugarytė      
 8   Dangė Lygnugarytė    23:21  18:21  21:17 [39']      
    [37] 11:30   I.Baranauskaitė  
 5   Oresta Ščerbakova        21:8  23:21 [22']  
[6] 10:00   O.Ščerbakova      
 12   Atėnė Peleckytė    21:13  21:15 [23']      
  [21] 10:45   I.Baranauskaitė    
 13   Ivija Baranauskaitė      21:9  19:21  21:17 [34']    
[7] 10:00   I.Baranauskaitė      
 4   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    15:21  21:11  21:16 [37']       1-a vieta
      [55] 12:15   M.Barauskaitė
 3   Liepa Leonavičiūtė          21:18  21:13 [23']
[8] 10:00   L.Leonavičiūtė      
 14   Saida Micevičiūtė    21:4  21:10 [20']      
  [22] 10:45    L.Leonavičiūtė    
 11   Fausta Gėdminaitė      17:21  21:11  21:13 [36']    
[9] 10:20    F.Gėdminaitė      
 6   Rusnė Vitkauskaitė    21:16  21:10 [17']      
    [38] 11:30    M.Barauskaitė  
 7   Vakarė Žilytė        21:8  21:14 [17']  
[10] 10:20    V.Žilytė      
 10   Smiltė Mauragytė    21:16  21:4 [13']      
  [23] 10:45    M.Barauskaitė    
 15   Justė Linkutė      21:15  21:9 [16']    
[12] 10:20   M.Barauskaitė      
 2   Minija Barauskaitė    21:17  21:8 [19']    E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [56] 12:15   E.Karlikauskytė
       L.Leonavičiūtė   21:17  21:7 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Lygnugarytė    
    [39] 11:30   O.Ščerbakova  
     O.Ščerbakova   21:17  21:19 [27']   5-a vieta
      [57] 12:40   O.Ščerbakova
     F.Gėdminaitė     21:19  21:16 [21']
    [40] 11:30   V.Žilytė  
     V.Žilytė   22:20  18:21  25:23 [36']  
         
         
       D.Lygnugarytė   7-a vieta
      [58] 12:40   F.Gėdminaitė
       F.Gėdminaitė   21:15  15:21  21:15 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Stankevičiūtė      
  [24] 10:45   A.Stankevičiūtė    
   A.Ralytė   21:13  21:14 [25']    
    [41] 11:50   M.Marcinkevičiūtė  
   A.Peleckytė     21:9  21:12 [19']  
  [25] 11:05   M.Marcinkevičiūtė    
   M.Marcinkevičiūtė   21:12  21:10 [17']     9-a vieta
      [59] 12:40    M.Marcinkevičiūtė
   S.Micevičiūtė       21:10  21:6 [13']
  [26] 11:05   R.Vitkauskaitė    
   R.Vitkauskaitė   21:15  21:12 [19']    
    [42] 11:50   J.Linkutė  
   S.Mauragytė     21:11  14:21  21:9 [30']  
  [28] 11:05   J.Linkutė    
   J.Linkutė   21:13  14:21  21:13 [32']    
         
       A.Stankevičiūtė   11-a vieta
      [60] 12:40   A.Stankevičiūtė
       R.Vitkauskaitė   21:10  21:16 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Ralytė    
    [43] 11:50   A.Ralytė  
     A.Peleckytė   21:15  21:9 [30']   13-a vieta
      [61] 12:40   A.Ralytė
     S.Micevičiūtė     21:15  21:15 [26']
    [44] 11:50   S.Mauragytė  
     S.Mauragytė   21:18  21:10 [19']  
         
         
       A.Peleckytė   15-a vieta
      [62] 12:40   A.Peleckytė
       S.Micevičiūtė   21:9  21:11 [21']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.