Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-06-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Simas Novikas ,   Simas Kanapeckas   Dėl 1-4 vietų    
[79] 13:30   S.Novikas, S.Kanapeckas    
 8   Ąžuolas Barkauskas ,   Linas Budrikas    21:12  21:19 [24']    
  [94] 14:15    S.Novikas, S.Kanapeckas  
 5   Nojus Budrikas ,   Justinas Tomkevičius      21:15  21:13 [19']  
[80] 13:30   N.Budrikas, J.Tomkevičius    
 4   Nojus Beitneris ,   Mykolas Grytė    21:13  21:18 [26']    1-a vieta
    [111] 15:05   S.Novikas, S.Kanapeckas
 3   Deividas Paškevičius ,   Justas Pocius        21:16  21:17 [27']
[81] 13:50    D.Paškevičius, J.Pocius    
 6   Domas Daugėla ,   Simonas Duoba    21:12  21:18 [16']    
  [95] 14:15    D.Paškevičius, J.Pocius  
 7   Matas Drukteinis ,   Ignas Smaliukas      10:21  21:11  22:20 [24']  
[82] 13:50   A.Valatka, D.Žilinskas    
 2   Augustas Valatka ,   Deivydas Žilinskas    21:11  21:11 [20']    
     
     N.Budrikas, J.Tomkevičius  3-a vieta
  [112] 15:05   A.Valatka, D.Žilinskas
   A.Valatka, D.Žilinskas   21:14  21:12 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ą.Barkauskas, L.Budrikas    
  [96] 14:15   Ą.Barkauskas, L.Budrikas  
   N.Beitneris, M.Grytė   21:16  18:21  23:21 [37']  5-a vieta
    [113] 15:30    Ą.Barkauskas, L.Budrikas
   D.Daugėla, S.Duoba     21:19  21:12 [19']
  [97] 14:40   M.Drukteinis, I.Smaliukas  
   M.Drukteinis, I.Smaliukas   21:14  21:13 [24']  
       
       
     N.Beitneris, M.Grytė  7-a vieta
    [114] 15:30   N.Beitneris, M.Grytė
     D.Daugėla, S.Duoba   21:14  21:13 [35']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.