Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės, Data: 2018-06-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Minija Barauskaitė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 M.Barauskaitė, M.Marcinkevičiūtė    
 8       ->    
  [83] 13:50   M.Barauskaitė, M.Marcinkevičiūtė  
 5   Saida Micevičiūtė ,   Rusnė Vitkauskaitė      21:18  21:18 [24']  
[73] 13:30   A.Ralytė, V.Žilytė    
 4   Aina Ralytė ,   Vakarė Žilytė    17:21  21:6  21:13 [41']    1-a vieta
    [98] 14:40    M.Barauskaitė, M.Marcinkevičiūtė
 3   Liepa Leonavičiūtė ,   Oresta Ščerbakova        21:15  21:11 [20']
[74] 13:30   L.Leonavičiūtė, O.Ščerbakova    
 6   Fausta Gėdminaitė ,   Atėnė Peleckytė    21:7  21:15 [26']    
  [84] 13:50    L.Leonavičiūtė, O.Ščerbakova  
 7   Dangė Lygnugarytė ,   Augustė Stankevičiūtė      21:15  21:19 [22']  
[75] 13:30   E.Karlikauskytė, J.Linkutė    
 2   Evelina Karlikauskytė ,   Justė Linkutė    18:21  21:19  21:13 [36']    
     
     A.Ralytė, V.Žilytė  3-a vieta
  [99] 14:40   A.Ralytė, V.Žilytė
   E.Karlikauskytė, J.Linkutė   21:16  21:17 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė  
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   ->  5-a vieta
    [100] 14:40   F.Gėdminaitė, A.Peleckytė
   F.Gėdminaitė, A.Peleckytė     21:16  21:14 [32']
  [85] 13:50   F.Gėdminaitė, A.Peleckytė  
   D.Lygnugarytė, A.Stankevičiūtė   21:18  21:14 [32']  
       
       
     7-a vieta
     D.Lygnugarytė, A.Stankevičiūtė
     D.Lygnugarytė, A.Stankevičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.