Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    D.Tankevič      
 16   Dominykas Puchovičius    21:3  21:1 [14']      
  [14] 10:40    D.Tankevič    
 9   Emilis Jonkus      21:19  21:5 [18']    
[2] 10:00    E.Jonkus      
 8   Pijus Kovas    21:4  21:8 [14']      
    [28] 11:20    K.Sakalauskas  
 5   Kipras Sakalauskas        24:22  21:18 [21']  
[3] 10:00    K.Sakalauskas      
 12   Eimantas Puidokas    21:15  21:15 [16']      
  [15] 10:40    K.Sakalauskas    
 13   Rokas Krūminas      21:7  21:6 [12']    
[4] 10:00    A.Mažeika      
 4   Adomas Mažeika    21:4  21:12 [14']       1-a vieta
      [44] 12:20    T.Puišys
 3   Tautvydas Puišys          16:21  21:16  21:19 [28']
[5] 10:00    T.Puišys      
 14   Adomas Zavackas    21:13  21:13 [16']      
  [16] 10:40    T.Puišys    
 11   Ignas Kovas      21:15  21:16 [21']    
[6] 10:00    J.Mažeika      
 6   Juozas Mažeika    21:6  21:6 [13']      
    [29] 11:20    T.Puišys  
 7   Matas Stravinskas        21:14  21:9 [16']  
[7] 10:20    M.Stravinskas      
 10   Daniel Leonovič    18:21  21:17  21:14 [32']      
  [17] 10:40    M.Stravinskas    
 15   Benediktas Kamantauskas      21:17  16:21  21:18 [34']    
[8] 10:20    M.Lukonas      
 2   Mantas Lukonas    21:6  21:3 [11']    D.Tankevič   3-a vieta
      [45] 12:20    D.Tankevič
       M.Stravinskas   21:6  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus    
    [30] 11:20    E.Jonkus  
     A.Mažeika   21:8  21:2 [11']   5-a vieta
      [46] 12:20    E.Jonkus
     J.Mažeika     21:17  24:22 [24']
    [31] 11:40    M.Lukonas  
     M.Lukonas   21:23  21:16  21:15 [30']  
         
         
       A.Mažeika   7-a vieta
      [47] 12:20    A.Mažeika
       J.Mažeika   19:21  21:16  21:10 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Puchovičius      
  [18] 10:40    P.Kovas    
   P.Kovas   21:4  21:6 [14']    
    [32] 11:40    E.Puidokas  
   E.Puidokas     21:8  21:18 [18']  
  [19] 11:00    E.Puidokas    
   R.Krūminas   21:11  21:8 [13']     9-a vieta
      [48] 12:20    D.Leonovič
   A.Zavackas       15:21  21:19  21:18 [36']
  [20] 11:00    A.Zavackas    
   I.Kovas   21:6  21:5 [11']    
    [33] 11:40    D.Leonovič  
   D.Leonovič     21:11  21:7 [15']  
  [21] 11:00    D.Leonovič    
   B.Kamantauskas   21:13  21:3 [13']    
         
       P.Kovas   11-a vieta
      [49] 12:40    A.Zavackas
       A.Zavackas   21:19  21:16 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Puchovičius    
    [34] 11:40    R.Krūminas  
     R.Krūminas   17:21  21:12  26:24 [33']   13-a vieta
      [50] 12:40    B.Kamantauskas
     I.Kovas     21:14  21:12 [14']
    [35] 11:40    B.Kamantauskas  
     B.Kamantauskas   21:10  21:9 [14']  
         
         
       D.Puchovičius   15-a vieta
      [51] 12:40    I.Kovas
       I.Kovas   18:21  21:18  21:17 [35']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������