Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šalnaitė      
 16       ->      
   J.Šalnaitė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [36] 11:40    J.Šalnaitė  
 5   Taja Leonovič        21:8  21:6 [18']  
 T.Leonovič      
 12       ->      
  [22] 11:00    A.Ramaneckaitė    
 13         21:12  21:13 [20']    
 A.Ramaneckaitė      
 4   Aurelija Ramaneckaitė    ->       1-a vieta
      [52] 12:40    J.Šalnaitė
 3   Barbora Cirtautaitė          21:17  21:6 [17']
 B.Cirtautaitė      
 14       ->      
  [23] 11:00    B.Cirtautaitė    
 11   Gabija Beržinskaitė      21:11  21:15 [13']    
[9] 10:20    E.Dindaitė      
 6   Elija Dindaitė    21:6  21:1 [12']      
    [37] 12:00    G.Vedrickaitė  
 7   Elzė Dindaitė        21:11  21:19 [17']  
[10] 10:20    E.Dindaitė      
 10   Adėlė Krutkytė    21:6  16:21  21:10 [27']      
  [24] 11:00    G.Vedrickaitė    
 15         21:3  21:9 [12']    
 G.Vedrickaitė      
 2   Greta Vedrickaitė    ->    A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [53] 12:40    A.Ramaneckaitė
       B.Cirtautaitė   21:14  21:16 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     T.Leonovič  
     T.Leonovič   ->   5-a vieta
      [54] 12:40    T.Leonovič
     E.Dindaitė     21:10  21:6 [12']
    [38] 12:00    E.Dindaitė  
     E.Dindaitė   21:16  21:15 [22']  
         
         
        7-a vieta
       E.Dindaitė
       E.Dindaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       G.Beržinskaitė
        ->
   G.Beržinskaitė    
   G.Beržinskaitė   ->    
    [39] 12:00   G.Beržinskaitė  
   A.Krutkytė     20:22  21:18  22:20  
   A.Krutkytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Krutkytė
       A.Krutkytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 12:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������