Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Justas Žukauskas 
 Domas Daugėla 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas, D.Daugėla      
 16       ->      
   J.Žukauskas, D.Daugėla    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [88] 14:40    J.Žukauskas, D.Daugėla  
 5   Adomas Mažeika 
 Juozas Mažeika 
      22:20  21:17 [19']  
 A.Mažeika, J.Mažeika      
 12       ->      
  [77] 14:00    M.Lukonas, T.Puišys    
 13         21:17  21:17 [18']    
 M.Lukonas, T.Puišys      
 4   Mantas Lukonas 
 Tautvydas Puišys 
  ->       1-a vieta
      [101] 15:20    J.Žukauskas, D.Daugėla
 3   Dominik Tankevič 
 Kipras Sakalauskas 
        21:19  21:19 [23']
 D.Tankevič, K.Sakalauskas      
 14       ->      
  [78] 14:00    D.Tankevič, K.Sakalauskas    
 11   Dominykas Puchovičius 
 Eimantas Puidokas 
    21:10  21:14 [18']    
[67] 13:40    A.Kaminskas, E.Jonkus      
 6   Adas Kaminskas 
 Emilis Jonkus 
  21:4  21:10 [17']      
    [89] 14:40    D.Tankevič, K.Sakalauskas  
 7   Dainius Krūminas 
 Rokas Krūminas 
      21:16  21:18 [24']  
[68] 13:40    B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 10   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  21:12  21:14 [20']      
  [79] 14:20    T.Žibūda, D.Leonovič    
 15         21:9  21:3 [14']    
 T.Žibūda, D.Leonovič      
 2   Titas Žibūda 
 Daniel Leonovič 
  ->    M.Lukonas, T.Puišys   3-a vieta
      [102] 15:20    T.Žibūda, D.Leonovič
       T.Žibūda, D.Leonovič   21:13  21:9 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Mažeika, J.Mažeika  
     A.Mažeika, J.Mažeika   ->   5-a vieta
      [103] 15:40    A.Mažeika, J.Mažeika
     A.Kaminskas, E.Jonkus     21:16  21:14 [20']
    [90] 14:40    A.Kaminskas, E.Jonkus  
     B.Kamantauskas, A.Zavackas   21:19  21:12 [19']  
         
         
        7-a vieta
       B.Kamantauskas, A.Zavackas
       B.Kamantauskas, A.Zavackas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Krūminas, R.Krūminas
        ->
   D.Puchovičius, E.Puidokas    
   D.Puchovičius, E.Puidokas   ->    
    [91] 15:00    D.Krūminas, R.Krūminas  
   D.Krūminas, R.Krūminas     19:21  21:10  21:14 [35']  
   D.Krūminas, R.Krūminas    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Puchovičius, E.Puidokas
       D.Puchovičius, E.Puidokas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.