Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (4), Data: 2018-01-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Jonas Ožalas ,   Rapolas Grigaliūnas   Dėl 1-4 vietų    
 J.Ožalas, R.Grigaliūnas    
 8       ->    
  [72] 13:40    J.Ožalas, R.Grigaliūnas  
 5   Deivydas Žilinskas ,   Augustas Valatka      21:6  21:11 [13']  
[62] 13:20    D.Žilinskas, A.Valatka    
 4   Simas Novikas ,   Simas Kanapeckas    21:11  12:21  21:12 [30']    1-a vieta
    [83] 14:20    D.Pakšys, V.Bagdanavičius
 3   Ignas Lukoševičius ,   Dovydas Guja        21:19  11:21  21:12 [30']
[63] 13:20    I.Lukoševičius, D.Guja    
 6   Ąžuolas Barkauskas ,   Ugnius Mikalauskas    18:21  21:17  21:19 [25']    
  [73] 14:00    D.Pakšys, V.Bagdanavičius  
 7         21:13  21:13 [13']  
[64] 13:20   D.Pakšys, V.Bagdanavičius    
 2   Domas Pakšys ,   Vilius Bagdanavičius    ->    
     
     D.Žilinskas, A.Valatka  3-a vieta
  [84] 14:20    D.Žilinskas, A.Valatka
   I.Lukoševičius, D.Guja   21:13  21:8 [12']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   S.Novikas, S.Kanapeckas  
   S.Novikas, S.Kanapeckas   ->  5-a vieta
    [85] 14:40    S.Novikas, S.Kanapeckas
   Ą.Barkauskas, U.Mikalauskas     21:18  21:12 [18']
  [74] 14:00   Ą.Barkauskas, U.Mikalauskas  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.