Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Rugilė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, R.Gečaitė      
 16       ->      
  [25] 11:15    A.Pakšytė, R.Gečaitė    
 9   Neringa Martinavičiūtė 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:11  21:6 [14']    
[8] 10:00    N.Martinavičiūtė, S.Čečkauskienė      
 8   Gintarė Plečkaitytė 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:18  21:14 [21']      
    [46] 12:10    A.Pakšytė, R.Gečaitė  
 5   Tanita Urbonienė 
 Beata Rakštytė 
      22:20  21:13 [17']  
[9] 10:25   T.Urbonienė, B.Rakštytė      
 12   Eglė Bagdonienė 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:8  21:9 [20']      
  [26] 11:15    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 13   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:13  21:10 [15']    
[10] 10:25    J.Žibūdienė, J.Puchova      
 4   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  21:16  21:8 [16']       1-a vieta
      [71] 13:25    A.Pakšytė, R.Gečaitė
 3   Urtė Padaigaitė 
 Gintė Pačkauskaitė 
        21:8  25:23 [18']
[11] 10:25    U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė      
 14   Sandra Andriūnaitė 
 Agnė Krušataitė 
  21:17  21:15 [17']      
  [27] 11:15   U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė    
 11   Dovilė Morkvėnaitė 
 Rūta Bubulienė 
    23:21  21:18 [23']    
[12] 10:25    V.Suško, R.Ulozaitė      
 6   Viktorija Suško 
 Rūta Ulozaitė 
  21:16  21:16 [19']      
    [47] 12:10    U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė  
 7   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      21:18  21:11 [15']  
[13] 10:25    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 10   Indrė Semaškienė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:7  21:14 [14']      
  [28] 11:15    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 15         21:13  21:17 [18']    
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 2   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->    J.Žibūdienė, J.Puchova   3-a vieta
      [72] 13:25    J.Žibūdienė, J.Puchova
       U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   27:25  20:22  21:18 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Martinavičiūtė, S.Čečkauskienė    
    [48] 12:10    N.Martinavičiūtė, S.Čečkauskienė  
     T.Urbonienė, B.Rakštytė   21:12  15:21  21:10 [28']   5-a vieta
      [73] 13:50   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė
     V.Suško, R.Ulozaitė     21:18  21:17 [23']
    [49] 12:35    N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė  
     N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   21:9  21:12 [14']  
         
         
       T.Urbonienė, B.Rakštytė   7-a vieta
      [74] 13:50   T.Urbonienė, B.Rakštytė
       V.Suško, R.Ulozaitė   21:16  21:18 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė    
   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė   ->    
    [50] 12:35    G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė  
   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė     19:21  21:15  21:15 [30']  
  [29] 11:15    E.Bagdonienė, J.Venckuvienė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   21:13  19:21  21:15 [30']     9-a vieta
      [75] 13:50    G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė
   S.Andriūnaitė, A.Krušataitė       21:11  21:14 [16']
  [30] 11:15    D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė    
   D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė   21:11  21:16 [16']    
    [51] 12:35   I.Semaškienė, A.Montvydaitė  
   I.Semaškienė, A.Montvydaitė     21:13  21:16 [23']  
   I.Semaškienė, A.Montvydaitė    
    ->    
         
       E.Bagdonienė, J.Venckuvienė   11-a vieta
      [76] 13:50    E.Bagdonienė, J.Venckuvienė
       D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė   21:10  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->   13-a vieta
      [52] 12:35    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
     S.Andriūnaitė, A.Krušataitė     21:13  21:16 [15']
     S.Andriūnaitė, A.Krušataitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.