Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rima Januškienė 
 Violeta Slušnienė 
21
19
22
24
21
15
 29'
21
14
21
16
 15'
106/88
18
2
1
2 Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
19
21
24
22
15
21
 29'
16
21
21
19
21
17
 30'
116/121
-5
1
2
3 Inga Jakutienė 
 Gintarė Ramanauskaitė 
14
21
16
21
 15'
21
16
19
21
17
21
 30'
87/100
-13
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
21
16
21
19
 17'
21
16
21
14
 18'
84/65
19
2
1
2 Monika Janutaitė 
 Kotryna Janutaitė 
16
21
19
21
 17'
10
21
21
14
21
12
 38'
87/89
-2
1
2
3 Agnė Šafranovičiūtė 
 Diana Daugerd 
16
21
14
21
 18'
21
10
14
21
12
21
 38'
77/94
-17
0
3



2018-01-13  
   1-a vieta
 1    Rima Januškienė,  Violeta Slušnienė  
[95] 14:45   A.Kvasytė, A.Lingytė
 2    Asta Kvasytė,  Aušra Lingytė   21:16  21:18 [17']
   



2018-01-13  
   3-a vieta
 3    Rasma Tumbrotaitė,  Akvilė Kazlienė  
[96] 14:45   M.Janutaitė, K.Janutaitė
 4    Monika Janutaitė,  Kotryna Janutaitė   21:18  17:21  23:21 [34']
   



2018-01-13  
   5-a vieta
 5    Inga Jakutienė,  Gintarė Ramanauskaitė  
[97] 15:10   A.Šafranovičiūtė, D.Daugerd
 6    Agnė Šafranovičiūtė,  Diana Daugerd   21:14  21:17 [16']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.