Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Lazdinš, I.Aldina      
 16       ->      
  [131] 16:55    U.Lazdinš, I.Aldina    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
    12:21  21:8  21:15 [24']    
[112] 15:35    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 8   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:9  21:10 [13']      
    [150] 17:45    U.Lazdinš, I.Aldina  
 5   Vidas Bakanas 
 Kotryna Janutaitė 
      18:21  21:18  21:18 [28']  
[113] 16:00    V.Bakanas, K.Janutaitė      
 12   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  21:14  21:7 [14']      
  [132] 16:55    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
 13   Raimondas Venslovas 
 Diana Daugerd 
    21:9  21:17 [15']    
[114] 16:00   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė      
 4   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
  21:16  20:22  21:10 [30']       1-a vieta
      [171] 19:05   U.Lazdinš, I.Aldina
 3   Gediminas Jauniškis 
 Dovilė Jonkuvienė 
        21:15  13:21  21:15 [32']
 G.Jauniškis, D.Jonkuvienė      
 14       ->      
  [133] 16:55   S.Januška, R.Januškienė    
 11   Eugenijus Karklelis 
 Asta Kvasytė 
    21:9  15:21  22:20 [31']    
[115] 16:00    S.Januška, R.Januškienė      
 6   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  21:8  21:10 [15']      
    [151] 17:45    A.Tamošaitis, I.Jakutienė  
 7   Agnius Tamošaitis 
 Inga Jakutienė 
      21:12  21:13 [16']  
[116] 16:00    A.Tamošaitis, I.Jakutienė      
 10   Robertas Lengvenis 
 Ulė Grinevičiūtė 
  21:14  13:21  21:8 [21']      
  [134] 16:55    A.Tamošaitis, I.Jakutienė    
 15         21:14  21:6 [13']    
 P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė      
 2   Pranas Varaneckas 
 Evelina Sveikauskaitė 
  ->    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   3-a vieta
      [172] 19:05    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė
       S.Januška, R.Januškienė   21:16  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Viruišis, I.Ivoškienė    
    [152] 17:45    V.Bakanas, K.Janutaitė  
     V.Bakanas, K.Janutaitė   10:21  21:15  21:18 [23']   5-a vieta
      [173] 19:05    G.Jauniškis, D.Jonkuvienė
     G.Jauniškis, D.Jonkuvienė     21:13  10:21  21:17 [22']
    [153] 18:10   G.Jauniškis, D.Jonkuvienė  
     P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė   21:17  17:21  21:13 [30']  
         
         
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   7-a vieta
      [174] 19:05    A.Viruišis, I.Ivoškienė
       P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė   21:16  21:16 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Buitvydas, A.Kazlienė    
   G.Buitvydas, A.Kazlienė   ->    
    [154] 18:10    G.Buitvydas, A.Kazlienė  
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė     21:19  21:7 [15']  
  [135] 16:55    R.Venslovas, D.Daugerd    
   R.Venslovas, D.Daugerd   21:14  21:8 [14']     9-a vieta
      [175] 19:05    G.Buitvydas, A.Kazlienė
        21:8  21:18 [15']
   E.Karklelis, A.Kvasytė    
   E.Karklelis, A.Kvasytė   ->    
    [155] 18:10    E.Karklelis, A.Kvasytė  
   R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė     21:14  21:14 [15']  
   R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė    
    ->    
         
       R.Venslovas, D.Daugerd   11-a vieta
      [176] 19:05    R.Venslovas, D.Daugerd
       R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė   21:17  21:8 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė  
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.