Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Lazdinš, I.Aldina      
 16       ->      
  [131] 16:55    U.Lazdinš, I.Aldina    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
    12:21  21:8  21:15 [24']    
[112] 15:35    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 8   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:9  21:10 [13']      
    [150] 17:45    U.Lazdinš, I.Aldina  
 5   Vidas Bakanas 
 Kotryna Janutaitė 
      18:21  21:18  21:18 [28']  
[113] 16:00    V.Bakanas, K.Janutaitė      
 12   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  21:14  21:7 [14']      
  [132] 16:55    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
 13   Raimondas Venslovas 
 Diana Daugerd 
    21:9  21:17 [15']    
[114] 16:00   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė      
 4   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
  21:16  20:22  21:10 [30']       1-a vieta
      [171] 19:05   U.Lazdinš, I.Aldina
 3   Gediminas Jauniškis 
 Dovilė Jonkuvienė 
        21:15  13:21  21:15 [32']
 G.Jauniškis, D.Jonkuvienė      
 14       ->      
  [133] 16:55   S.Januška, R.Januškienė    
 11   Eugenijus Karklelis 
 Asta Kvasytė 
    21:9  15:21  22:20 [31']    
[115] 16:00    S.Januška, R.Januškienė      
 6   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  21:8  21:10 [15']      
    [151] 17:45    A.Tamošaitis, I.Jakutienė  
 7   Agnius Tamošaitis 
 Inga Jakutienė 
      21:12  21:13 [16']  
[116] 16:00    A.Tamošaitis, I.Jakutienė      
 10   Robertas Lengvenis 
 Ulė Grinevičiūtė 
  21:14  13:21  21:8 [21']      
  [134] 16:55    A.Tamošaitis, I.Jakutienė    
 15         21:14  21:6 [13']    
 P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė      
 2   Pranas Varaneckas 
 Evelina Sveikauskaitė 
  ->    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   3-a vieta
      [172] 19:05    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė
       S.Januška, R.Januškienė   21:16  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Viruišis, I.Ivoškienė    
    [152] 17:45    V.Bakanas, K.Janutaitė  
     V.Bakanas, K.Janutaitė   10:21  21:15  21:18 [23']   5-a vieta
      [173] 19:05    G.Jauniškis, D.Jonkuvienė
     G.Jauniškis, D.Jonkuvienė     21:13  10:21  21:17 [22']
    [153] 18:10   G.Jauniškis, D.Jonkuvienė  
     P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė   21:17  17:21  21:13 [30']  
         
         
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   7-a vieta
      [174] 19:05    A.Viruišis, I.Ivoškienė
       P.Varaneckas, E.Sveikauskaitė   21:16  21:16 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Buitvydas, A.Kazlienė    
   G.Buitvydas, A.Kazlienė   ->    
    [154] 18:10    G.Buitvydas, A.Kazlienė  
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė     21:19  21:7 [15']  
  [135] 16:55    R.Venslovas, D.Daugerd    
   R.Venslovas, D.Daugerd   21:14  21:8 [14']     9-a vieta
      [175] 19:05    G.Buitvydas, A.Kazlienė
        21:8  21:18 [15']
   E.Karklelis, A.Kvasytė    
   E.Karklelis, A.Kvasytė   ->    
    [155] 18:10    E.Karklelis, A.Kvasytė  
   R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė     21:14  21:14 [15']  
   R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė    
    ->    
         
       R.Venslovas, D.Daugerd   11-a vieta
      [176] 19:05    R.Venslovas, D.Daugerd
       R.Lengvenis, U.Grinevičiūtė   21:17  21:8 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė  
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 12:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������