Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Bartkus, E.Merkevičius      
 16       ->      
  [7] 10:00    Č.Ramanauskas, B.Lozinskis    
 9   Vidmantas Jonikas 
 Agnius Tamošaitis 
    21:18  21:9 [21']    
[1] 10:00    Č.Ramanauskas, B.Lozinskis      
 8   Česlovas Ramanauskas 
 Borisas Lozinskis 
  21:12  21:19 [19']      
    [13] 10:25    Č.Ramanauskas, B.Lozinskis  
 5   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
      21:19  13:21  21:18 [34']  
[2] 10:00    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 12   Deivydas Žilinskas 
 Augustas Valatka 
  22:20  21:11 [16']      
  [8] 10:00    D.Juodsnukis, P.Jūras    
 13         21:13  21:14 [17']    
 D.Čekanauskas, A.Jonuškis      
 4   Deimantas Čekanauskas 
 Artūras Jonuškis 
  ->       1-a vieta
      [21] 10:50    T.Lukoševičius, M.Povilaitis
 3   Jurgis Pauliukas 
 Rytis Vasiliauskas 
        21:12  21:17 [21']
 J.Pauliukas, R.Vasiliauskas      
 14       ->      
  [9] 10:25    A.Ramanauskas, T.Ožalas    
 11   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
    21:12  21:15 [16']    
[3] 10:00    A.Ramanauskas, T.Ožalas      
 6   Andrius Ramanauskas 
 Tomas Ožalas 
  21:10  21:16 [16']      
    [14] 10:25    T.Lukoševičius, M.Povilaitis  
 7   Tomas Lukoševičius 
 Martynas Povilaitis 
      21:18  21:16 [21']  
[4] 10:00    T.Lukoševičius, M.Povilaitis      
 10   Martynas Grigaliūnas 
 Rapolas Grigaliūnas 
  21:12  21:14 [15']      
  [10] 10:25    T.Lukoševičius, M.Povilaitis    
 15         19:21  25:23  21:17 [30']    
 D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
  ->    D.Juodsnukis, P.Jūras   3-a vieta
      [22] 10:50    A.Ramanauskas, T.Ožalas
       A.Ramanauskas, T.Ožalas   22:20  21:17 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus, E.Merkevičius    
    [15] 10:25    J.Bartkus, E.Merkevičius  
     D.Čekanauskas, A.Jonuškis   21:17  13:21  21:16 [29']   5-a vieta
      [23] 10:50    D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius
     J.Pauliukas, R.Vasiliauskas     14:21  21:10  23:21 [26']
    [16] 10:25    D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius  
     D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius   21:14  21:19 [15']  
         
         
       D.Čekanauskas, A.Jonuškis   7-a vieta
      [24] 10:50    D.Čekanauskas, A.Jonuškis
       J.Pauliukas, R.Vasiliauskas   21:8  21:11 [13']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Jonikas, A.Tamošaitis    
   V.Jonikas, A.Tamošaitis   ->    
    [17] 10:50    V.Jonikas, A.Tamošaitis  
   D.Žilinskas, A.Valatka     19:21  21:17  21:16 [27']  
   D.Žilinskas, A.Valatka    
    ->     9-a vieta
      [25] 11:15    V.Jonikas, A.Tamošaitis
        21:11  21:19 [18']
   S.Novikas, S.Kanapeckas    
   S.Novikas, S.Kanapeckas   ->    
    [18] 10:50    S.Novikas, S.Kanapeckas  
   M.Grigaliūnas, R.Grigaliūnas     19:21  21:16  21:19 [30']  
   M.Grigaliūnas, R.Grigaliūnas    
    ->    
         
       D.Žilinskas, A.Valatka   11-a vieta
      [26] 11:15    D.Žilinskas, A.Valatka
       M.Grigaliūnas, R.Grigaliūnas   21:17  21:13 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-11-14 10:00 2020-11-14 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2020-11-14 10:00 2020-11-14 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-14 11:00 2020-11-14 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.