Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Bartkus, E.Merkevičius      
 16       ->      
  [7] 10:00    Č.Ramanauskas, B.Lozinskis    
 9   Vidmantas Jonikas 
 Agnius Tamošaitis 
    21:18  21:9 [21']    
[1] 10:00    Č.Ramanauskas, B.Lozinskis      
 8   Česlovas Ramanauskas 
 Borisas Lozinskis 
  21:12  21:19 [19']      
    [13] 10:25    Č.Ramanauskas, B.Lozinskis  
 5   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
      21:19  13:21  21:18 [34']  
[2] 10:00    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 12   Deivydas Žilinskas 
 Augustas Valatka 
  22:20  21:11 [16']      
  [8] 10:00    D.Juodsnukis, P.Jūras    
 13         21:13  21:14 [17']    
 D.Čekanauskas, A.Jonuškis      
 4   Deimantas Čekanauskas 
 Artūras Jonuškis 
  ->       1-a vieta
      [21] 10:50    T.Lukoševičius, M.Povilaitis
 3   Jurgis Pauliukas 
 Rytis Vasiliauskas 
        21:12  21:17 [21']
 J.Pauliukas, R.Vasiliauskas      
 14       ->      
  [9] 10:25    A.Ramanauskas, T.Ožalas    
 11   Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
    21:12  21:15 [16']    
[3] 10:00    A.Ramanauskas, T.Ožalas      
 6   Andrius Ramanauskas 
 Tomas Ožalas 
  21:10  21:16 [16']      
    [14] 10:25    T.Lukoševičius, M.Povilaitis  
 7   Tomas Lukoševičius 
 Martynas Povilaitis 
      21:18  21:16 [21']  
[4] 10:00    T.Lukoševičius, M.Povilaitis      
 10   Martynas Grigaliūnas 
 Rapolas Grigaliūnas 
  21:12  21:14 [15']      
  [10] 10:25    T.Lukoševičius, M.Povilaitis    
 15         19:21  25:23  21:17 [30']    
 D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius      
 2   Dainius Čeplinskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
  ->    D.Juodsnukis, P.Jūras   3-a vieta
      [22] 10:50    A.Ramanauskas, T.Ožalas
       A.Ramanauskas, T.Ožalas   22:20  21:17 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus, E.Merkevičius    
    [15] 10:25    J.Bartkus, E.Merkevičius  
     D.Čekanauskas, A.Jonuškis   21:17  13:21  21:16 [29']   5-a vieta
      [23] 10:50    D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius
     J.Pauliukas, R.Vasiliauskas     14:21  21:10  23:21 [26']
    [16] 10:25    D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius  
     D.Čeplinskas, G.Jaugielavičius   21:14  21:19 [15']  
         
         
       D.Čekanauskas, A.Jonuškis   7-a vieta
      [24] 10:50    D.Čekanauskas, A.Jonuškis
       J.Pauliukas, R.Vasiliauskas   21:8  21:11 [13']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Jonikas, A.Tamošaitis    
   V.Jonikas, A.Tamošaitis   ->    
    [17] 10:50    V.Jonikas, A.Tamošaitis  
   D.Žilinskas, A.Valatka     19:21  21:17  21:16 [27']  
   D.Žilinskas, A.Valatka    
    ->     9-a vieta
      [25] 11:15    V.Jonikas, A.Tamošaitis
        21:11  21:19 [18']
   S.Novikas, S.Kanapeckas    
   S.Novikas, S.Kanapeckas   ->    
    [18] 10:50    S.Novikas, S.Kanapeckas  
   M.Grigaliūnas, R.Grigaliūnas     19:21  21:16  21:19 [30']  
   M.Grigaliūnas, R.Grigaliūnas    
    ->    
         
       D.Žilinskas, A.Valatka   11-a vieta
      [26] 11:15    D.Žilinskas, A.Valatka
       M.Grigaliūnas, R.Grigaliūnas   21:17  21:13 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.