Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Laisvydas Liaudanskas 
 Pritesh Kwatra 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Liaudanskas, P.Kwatra      
 16       ->      
  [83] 14:45    L.Liaudanskas, P.Kwatra    
 9   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
    21:13  21:13 [17']    
[77] 14:45    M.Puškorius, D.Zimblys      
 8   Konstantinas Žuravliovas 
 Giedrius Butvilas 
  18:21  21:15  21:16 [28']      
    [92] 15:10    V.Razbadauskas, D.Juršys  
 5   Gediminas Fridricas 
 Mindaugas Šimkus 
      19:21  21:19  21:10 [32']  
 G.Fridricas, M.Šimkus      
 12       ->      
  [84] 14:45    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 13         21:8  21:12 [13']    
 V.Razbadauskas, D.Juršys      
 4   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  ->       1-a vieta
      [100] 15:35    M.Kelpšas, U.Lazdinš
 3   Mindaugas Kelpšas 
 Uldis Lazdinš 
        21:15  21:12 [13']
 M.Kelpšas, U.Lazdinš      
 14       ->      
  [85] 15:10    M.Kelpšas, U.Lazdinš    
 11         21:15  21:12 [16']    
 R.Ražanauskas, A.Javniškis      
 6   Ramūnas Ražanauskas 
 Andrius Javniškis 
  ->      
    [93] 15:10    M.Kelpšas, U.Lazdinš  
 7   Paulius Rudokas 
 Vytautas Česonis 
      21:12  21:12 [15']  
[78] 14:45    A.Abromaitis, R.Skamarakas      
 10   Almantas Abromaitis 
 Robertas Skamarakas 
  26:24  21:16 [19']      
  [86] 15:10    A.Lyška, G.Orlovas    
 15         21:15  21:11 [16']    
 A.Lyška, G.Orlovas      
 2   Arnas Lyška 
 Grigorijus Orlovas 
  ->    L.Liaudanskas, P.Kwatra   3-a vieta
      [101] 15:35    L.Liaudanskas, P.Kwatra
       A.Lyška, G.Orlovas   21:19  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puškorius, D.Zimblys    
    [94] 15:35    M.Puškorius, D.Zimblys  
     G.Fridricas, M.Šimkus   21:12  21:16 [14']   5-a vieta
      [102] 16:00    M.Puškorius, D.Zimblys
     R.Ražanauskas, A.Javniškis     21:15  21:16 [17']
    [95] 15:35    R.Ražanauskas, A.Javniškis  
     A.Abromaitis, R.Skamarakas   21:13  21:12 [15']  
         
         
       G.Fridricas, M.Šimkus   7-a vieta
      [103] 16:00    G.Fridricas, M.Šimkus
       A.Abromaitis, R.Skamarakas   21:11  17:21  21:10 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Žuravliovas, G.Butvilas    
   K.Žuravliovas, G.Butvilas   ->    
     K.Žuravliovas, G.Butvilas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [87] 16:00    P.Rudokas, V.Česonis
        21:12  21:18 [17']
   .    
    ->    
     P.Rudokas, V.Česonis  
   P.Rudokas, V.Česonis     ->  
   P.Rudokas, V.Česonis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-11-14 10:00 2020-11-14 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2020-11-14 10:00 2020-11-14 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-14 11:00 2020-11-14 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.