Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Laisvydas Liaudanskas 
 Pritesh Kwatra 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Liaudanskas, P.Kwatra      
 16       ->      
  [83] 14:45    L.Liaudanskas, P.Kwatra    
 9   Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
    21:13  21:13 [17']    
[77] 14:45    M.Puškorius, D.Zimblys      
 8   Konstantinas Žuravliovas 
 Giedrius Butvilas 
  18:21  21:15  21:16 [28']      
    [92] 15:10    V.Razbadauskas, D.Juršys  
 5   Gediminas Fridricas 
 Mindaugas Šimkus 
      19:21  21:19  21:10 [32']  
 G.Fridricas, M.Šimkus      
 12       ->      
  [84] 14:45    V.Razbadauskas, D.Juršys    
 13         21:8  21:12 [13']    
 V.Razbadauskas, D.Juršys      
 4   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  ->       1-a vieta
      [100] 15:35    M.Kelpšas, U.Lazdinš
 3   Mindaugas Kelpšas 
 Uldis Lazdinš 
        21:15  21:12 [13']
 M.Kelpšas, U.Lazdinš      
 14       ->      
  [85] 15:10    M.Kelpšas, U.Lazdinš    
 11         21:15  21:12 [16']    
 R.Ražanauskas, A.Javniškis      
 6   Ramūnas Ražanauskas 
 Andrius Javniškis 
  ->      
    [93] 15:10    M.Kelpšas, U.Lazdinš  
 7   Paulius Rudokas 
 Vytautas Česonis 
      21:12  21:12 [15']  
[78] 14:45    A.Abromaitis, R.Skamarakas      
 10   Almantas Abromaitis 
 Robertas Skamarakas 
  26:24  21:16 [19']      
  [86] 15:10    A.Lyška, G.Orlovas    
 15         21:15  21:11 [16']    
 A.Lyška, G.Orlovas      
 2   Arnas Lyška 
 Grigorijus Orlovas 
  ->    L.Liaudanskas, P.Kwatra   3-a vieta
      [101] 15:35    L.Liaudanskas, P.Kwatra
       A.Lyška, G.Orlovas   21:19  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puškorius, D.Zimblys    
    [94] 15:35    M.Puškorius, D.Zimblys  
     G.Fridricas, M.Šimkus   21:12  21:16 [14']   5-a vieta
      [102] 16:00    M.Puškorius, D.Zimblys
     R.Ražanauskas, A.Javniškis     21:15  21:16 [17']
    [95] 15:35    R.Ražanauskas, A.Javniškis  
     A.Abromaitis, R.Skamarakas   21:13  21:12 [15']  
         
         
       G.Fridricas, M.Šimkus   7-a vieta
      [103] 16:00    G.Fridricas, M.Šimkus
       A.Abromaitis, R.Skamarakas   21:11  17:21  21:10 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Žuravliovas, G.Butvilas    
   K.Žuravliovas, G.Butvilas   ->    
     K.Žuravliovas, G.Butvilas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [87] 16:00    P.Rudokas, V.Česonis
        21:12  21:18 [17']
   .    
    ->    
     P.Rudokas, V.Česonis  
   P.Rudokas, V.Česonis     ->  
   P.Rudokas, V.Česonis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.