Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2018-02-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-17 2018-02-17 2018-02-17  
 1   Urtė Gečaitė ,   Eglė Galentaitė   Dėl 1-4 vietų    
[79] 14:45    U.Gečaitė, E.Galentaitė    
 8   Ivija Baranauskaitė ,   Vaiva Bubulytė    21:11  21:15 [17']    
  [88] 15:10    U.Gečaitė, E.Galentaitė  
 5   Kotryna Martinaitienė ,   Jurgita Bazytė      21:9  21:19 [16']  
[80] 14:45    K.Martinaitienė, J.Bazytė    
 4   Viktorija Suško ,   Viktorija Ivaščenkova    22:20  18:21  21:18 [35']    1-a vieta
    [96] 15:35    U.Gečaitė, E.Galentaitė
 3   Urtė Rakštytė ,   Kornelija Urbonavičiūtė        20:22  21:16  21:19 [32']
[81] 14:45    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Dovilė Morkvėnaitė    21:4  21:11 [12']    
  [89] 15:10    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 7   Agnė Krušataitė ,   Agnė Navickaitė      21:9  21:14 [14']  
[82] 14:45    I.Semaškienė, S.Poklikajeva    
 2   Indrė Semaškienė ,   Snežana Poklikajeva    21:14  21:13 [16']    
     
     K.Martinaitienė, J.Bazytė  3-a vieta
  [97] 15:35    K.Martinaitienė, J.Bazytė
   I.Semaškienė, S.Poklikajeva   21:19  14:21  21:19 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Baranauskaitė, V.Bubulytė    
  [90] 15:10    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė  
   V.Suško, V.Ivaščenkova   21:14  21:14 [15']  5-a vieta
    [98] 15:35    I.Baranauskaitė, V.Bubulytė
   R.Bubulienė, D.Morkvėnaitė     21:13  21:12 [17']
  [91] 15:10    R.Bubulienė, D.Morkvėnaitė  
   A.Krušataitė, A.Navickaitė   16:21  21:15  21:14 [29']  
       
       
     V.Suško, V.Ivaščenkova  7-a vieta
    [99] 15:35    V.Suško, V.Ivaščenkova
     A.Krušataitė, A.Navickaitė   21:15  21:15 [16']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.