Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC JUNIOR (6), Data: 2018-04-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [11] 10:25    D.Tankevič    
 9   Rojus Ivanauskas      21:12  21:5 [20']    
[1] 10:00    E.Puidokas      
 8   Eimantas Puidokas    21:6  21:12 [12']      
    [22] 10:50    D.Tankevič  
 5   Juozas Mažeika        21:7  21:9 [14']  
[2] 10:00    B.Kamantauskas      
 12   Benediktas Kamantauskas    21:13  21:17 [17']      
  [12] 10:25    A.Mažeika    
 13   Ignas Kovas      21:10  21:13 [17']    
[3] 10:00    A.Mažeika      
 4   Adomas Mažeika    21:8  21:11 [13']       1-a vieta
      [34] 11:40    K.Sakalauskas
 3   Tautvydas Puišys          21:19  8:21  21:17 [32']
[4] 10:00    T.Puišys      
 14   Dominykas Puchovičius    21:0  21:3 [11']      
  [13] 10:25    D.Leonovič    
 11   Benas Markevičius      21:19  15:21  21:12 [30']    
[5] 10:00    D.Leonovič      
 6   Daniel Leonovič    21:16  21:4 [13']      
    [23] 10:50    K.Sakalauskas  
 7   Pijus Kovas        21:11  21:15 [16']  
[6] 10:00    A.Zavackas      
 10   Adomas Zavackas    21:10  23:21 [17']      
  [14] 10:25    K.Sakalauskas    
 15   Joringis Skirgaila      21:10  21:13 [17']    
[7] 10:00    K.Sakalauskas      
 2   Kipras Sakalauskas    21:3  21:5 [12']    A.Mažeika   3-a vieta
      [35] 11:40    D.Leonovič
       D.Leonovič   21:10  21:10 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Puidokas    
    [24] 10:50    E.Puidokas  
     B.Kamantauskas   21:13  21:13 [17']   5-a vieta
      [36] 11:40    E.Puidokas
     T.Puišys     18:21  21:18  21:15 [31']
    [25] 11:15    T.Puišys  
     A.Zavackas   21:19  20:22  21:15 [31']  
         
         
       B.Kamantauskas   7-a vieta
      [37] 11:40    A.Zavackas
       A.Zavackas   21:11  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ivanauskas    
   R.Ivanauskas   ->    
    [26] 11:15    R.Ivanauskas  
   J.Mažeika     16:21  21:14  21:13 [28']  
  [15] 10:25    J.Mažeika    
   I.Kovas   21:5  21:7 [14']     9-a vieta
      [38] 11:40    R.Ivanauskas
   D.Puchovičius       21:10  21:18 [19']
  [16] 10:25    B.Markevičius    
   B.Markevičius   21:3  21:5 [14']    
    [27] 11:15    P.Kovas  
   P.Kovas     21:17  21:12 [16']  
  [17] 10:50    P.Kovas    
   J.Skirgaila   21:5  21:9 [14']    
         
       J.Mažeika   11-a vieta
      [39] 11:40    J.Mažeika
       B.Markevičius   21:19  21:10 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Kovas  
     I.Kovas   ->   13-a vieta
      [40] 11:40    J.Skirgaila
     D.Puchovičius     21:19  21:23  21:17 [39']
    [28] 11:15    J.Skirgaila  
     J.Skirgaila   21:14  21:19 [21']  
         
         
        15-a vieta
       D.Puchovičius
       D.Puchovičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.