Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (6), Data: 2018-04-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Justas Žukauskas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas      
 16       ->      
  [74] 14:10    J.Žukauskas    
 9   Dominykas Gabriūnas      21:11  17:21  21:11 [25']    
[70] 13:45    R.Barkauskas      
 8   Rokas Barkauskas    20:22  21:13  21:12 [29']      
    [82] 14:35    J.Žukauskas  
 5   Simonas Duoba        21:13  21:14 [17']  
 S.Duoba      
 12       ->      
  [75] 14:10    M.Šatkauskas    
 13         21:7  21:10 [15']    
 M.Šatkauskas      
 4   Mantas Šatkauskas    ->       1-a vieta
      [91] 15:00    D.Daugėla
 3   Domas Daugėla          22:20  21:12 [17']
 D.Daugėla      
 14       ->      
  [76] 14:10    D.Daugėla    
 11         21:4  21:7 [11']    
 J.Venckus      
 6   Jonas Venckus    ->      
    [83] 14:35    D.Daugėla  
 7   Justas Peciukonis        21:15  21:7 [16']  
 J.Peciukonis      
 10       ->      
  [77] 14:10    N.Budrikas    
 15         21:11  21:14 [14']    
 N.Budrikas      
 2   Nojus Budrikas    ->    M.Šatkauskas   3-a vieta
      [92] 15:25    N.Budrikas
       N.Budrikas   22:20  21:8 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Barkauskas    
    [84] 14:35    S.Duoba  
     S.Duoba   21:19  21:19 [19']   5-a vieta
      [93] 15:25    S.Duoba
     J.Venckus     21:10  21:15 [15']
    [85] 15:00    J.Peciukonis  
     J.Peciukonis   21:11  21:12 [13']  
         
         
       R.Barkauskas   7-a vieta
      [94] 15:25    R.Barkauskas
       J.Venckus   21:15  26:24 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Gabriūnas    
   D.Gabriūnas   ->    
     D.Gabriūnas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Gabriūnas
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.