Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (6), Data: 2018-04-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Giang Nguyen Thi Thu   Dėl 1-4 vietų    
[102] 15:50    G.Nguyen Thi Thu    
 8   Marija Andrašiūnaitė    21:3  21:2 [10']    
  [108] 16:15    K.Urbonavičiūtė  
 5   Gustė Šuliauskaitė      21:16  21:15 [18']  
[103] 15:50    K.Urbonavičiūtė    
 4   Kornelija Urbonavičiūtė    21:6  21:11 [15']    1-a vieta
    [114] 16:40    S.Surgutskytė
 3   Sofija Surgutskytė        14:21  24:22  21:18 [44']
[104] 15:50    S.Surgutskytė    
 6   Barbora Olšauskaitė    21:2  21:4 [12']    
  [109] 16:15    S.Surgutskytė  
 7   Ringailė Kairytė      17:21  21:15  22:20 [37']  
[105] 15:50    G.Trakymaitė    
 2   Gerda Trakymaitė    21:5  21:5 [11']    
     
     G.Nguyen Thi Thu  3-a vieta
  [115] 16:40    G.Trakymaitė
   G.Trakymaitė   21:18  21:6 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Andrašiūnaitė    
  [110] 16:15    G.Šuliauskaitė  
   G.Šuliauskaitė   21:7  21:6 [13']  5-a vieta
    [116] 16:40    G.Šuliauskaitė
   B.Olšauskaitė     21:10  21:8 [14']
  [111] 16:15    R.Kairytė  
   R.Kairytė   21:15  21:15 [18']  
       
       
     M.Andrašiūnaitė  7-a vieta
    [117] 16:40    B.Olšauskaitė
     B.Olšauskaitė   21:11  21:10 [14']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.