Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS, Data: 2018-08-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Justė Kažanauskaitė 
21
14
21
11
 16'
21
13
21
16
 15'
84/54
30
2
1
2 Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
14
21
11
21
 16'
21
11
21
10
 14'
67/63
4
1
2
3 Jonas Bartkus 
 Akvilė Kazlienė  
13
21
16
21
 15'
11
21
10
21
 14'
50/84
-34
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
21
8
21
8
 14'
21
18
21
15
 19'
84/49
35
2
1
2 Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
8
21
8
21
 14'
11
21
18
21
 17'
45/84
-39
0
3
3 Aurelijus Umantas 
 Dovilė Jonkuvienė 
18
21
15
21
 19'
21
11
21
18
 17'
75/71
4
1
2



2018-08-25  
   1-a vieta
 1    Mindaugas Dagilis,  Justė Kažanauskaitė  
[21] 12:00   M.Dagilis, J.Kažanauskaitė
 2    Ramūnas Kavaliauskas,  Tanita Urbonienė   21:18  21:18 [17']
   



2018-08-25  
   3-a vieta
 3    Artūras Michejenko,  Aurelija Pakšytė  
[22] 12:00   A.Michejenko, A.Pakšytė
 6    Aurelijus Umantas,  Dovilė Jonkuvienė   21:13  21:12 [15']
   



2018-08-25  
   5-a vieta
 4    Tomas Lukoševičius,  Toma Rakauskaitė  
[23] 12:00   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė
 5    Jonas Bartkus,  Akvilė Kazlienė   21:9  20:22  21:15 [26']
   



2018-08-25  
   7-a vieta
 7      
[24] 12:00 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D 
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.