Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS, Data: 2018-08-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
21
14
21
18
 16'
21
14
22
20
 18'
85/66
19
2
1
2 Dainius Mazėtis 
 Sigutė Macijauskaitė 
14
21
18
21
 16'
14
21
11
21
 15'
57/84
-27
0
3
3 Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
14
21
20
22
 18'
21
14
21
11
 15'
76/68
8
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
21
10
22
24
21
13
 31'
64/47
17
1
1
2 Paulius Vaišneideris 
 Jurgita Girdiušaitė 
10
21
24
22
13
21
 31'
47/64
-17
0
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Raimundas Masevičius 
 Živilė Simonaitytė 
18
21
21
12
21
19
 29'
60/52
8
1
1
2 Pranas Varaneckas 
 Eglė Markelytė 
21
18
12
21
19
21
 29'
52/60
-8
0
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurimas Meškinis 
 Eglė San Sansches 
21
8
21
12
 14'
42/20
22
1
1
2 Augustas  Masevičius 
 Gabrielė Masevičienė 
8
21
12
21
 14'
20/42
-22
0
2



2018-08-25 2018-08-25 2018-08-25  
 Dėl 1-8 vietų    
 1    Egidijus Peleckis,  Irena Peleckienė      
[13] 11:00   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 9    Ričardas Kazlauskas,  Asta Mastavičiūtė   21:14  22:20 [18']    
  [17] 11:30   E.Peleckis, I.Peleckienė  
 6    Paulius Vaišneideris,  Jurgita Girdiušaitė     21:10  11:21  21:17 [23']  
[14] 11:00   A.Meškinis, E.San Sansches    
 4    Aurimas Meškinis,  Eglė San Sansches   21:18  21:15 [15']    1 vieta
    [25] 12:25   U.Lazdinš, I.Aldina
 3    Raimundas Masevičius,  Živilė Simonaitytė       9:21  21:14  21:18 [26']
[15] 11:30   R.Masevičius, Ž.Simonaitytė    
 7    Pranas Varaneckas,  Eglė Markelytė   18:21  21:12  21:19 [29']    
  [18] 11:30   U.Lazdinš, I.Aldina  
 8    Augustas Masevičius,  Gabrielė Masevičienė     21:17  17:21  21:15 [30']  
[16] 11:30   U.Lazdinš, I.Aldina    
 2    Uldis Lazdinš,  Ingūna Aldina   21:15  21:16 [17']    
     
     A.Meškinis, E.San Sansches  3 vieta
  [26] 12:25   A.Meškinis, E.San Sansches
   R.Masevičius, Ž.Simonaitytė   21:9  21:11 [13']
       
   Dėl 5-7 vietų    
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
  [19] 11:30   P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė  
   P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė   21:15  22:20 [20']  5 vieta
    [27] 12:50   P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė
   P.Varaneckas, E.Markelytė     21:17  22:20 [21']
  [20] 12:00   P.Varaneckas, E.Markelytė  
   A.Masevičius, G.Masevičienė   21:9  21:11 [14']  
       
       
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  7 vieta
    [28] 12:50   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė
     A.Masevičius, G.Masevičienė   21:14  21:13 [16']
       



 
 Dėl 9-16 vietų    
 5    Dainius Mazėtis,  Sigutė Macijauskaitė      
 D.Mazėtis, S.Macijauskaitė    
 10     ->    
   
 11       ->  
   
 12     ->    9 vieta
   
 13         ->
   
 14     ->    
   
 15       ->  
   
 16     ->    
     
     11 vieta
 
    ->
       
   Dėl 13-15 vietų    
     
   
    ->  13 vieta
   
      ->
   
    ->  
       
       
     15 vieta
   
      ->
       

  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.